Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Pasztell rózsaszín Vans táska...

Pasztell rózsaszín Vans táska hány éves korog nem gyerekes?

Figyelt kérdés
Illetve a 23 L -es űrtartalmú táska kevés lenne ahhoz, hogy iskolatáskának használjam?

2018. aug. 19. 11:47
 1/5 A kérdező kommentje:
*korig
2018. aug. 19. 11:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmikor sem gyerekes. Nekem egyetemen is van csomó rózsaszín (mindenféle árnyalat) cuccom, de anyukám is szereti ezt a színt és neki is vannak rózsaszín táskái, cipői, ruhái. Ha nem hordasz magaddal sok cuccot, akkor elég(pl. én csak általános iskolában vittem magammal sok cuccot, de már gimiben is csak egy-két füzet/könyv volt nálam, egyetemre pedig már nagyon minimálban nyomom).
2018. aug. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz, a táska méretei: 30x42x13 cm (Szé-Ma-Mé). Vajon beleférne az összes tanszerem? :/
2018. aug. 19. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
mivel felnőttként már nem aggódsz hogy jaj gyerekes, így 99 éves korig nem az
2018. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs korhatár, bárki hordhatja. Én 22 évesen simán használnám, mert imádom a rózsaszínt.
2018. aug. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!