Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 évesen lehet köldök piercin...

17 évesen lehet köldök piercinget csináltatni szülői engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Anyum megengedi addig amíg saját pénzből kihozom ,de nem szeretne velem jönni és apa se.
2018. aug. 22. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogyne!

Még abortuszt is. Csak a megfelelő embert kell keresni, aki ezt bevállalja. De szerintem amúgy lehet, mert viszonylag kicsi a komplikációk esélye, és nem olyan "maradandó" dolog, mint egy tetoválás.

2018. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

16 év alatt kell csak szülő jelenléte,18 év alatt csak az engedélye kell. Ha anyukád nem szeretne elmenni veled,de az engedélyt hajlandó aláírni,akkor nincs probléma.Ha nem írja alá,akkor pedig hamisítasz te.

Nem foglalkoznak vele,azért kell csak a papír,hogy anyukádnak meg tudja mutatni,ha esetleg rá akarná gyújtani a szalont.

(Tőlem a piercinges srác nevetve kérdezte,hogy én írtam alá,ugye? Mondtam neki,hogy tényleg anyukám engedélye.Aztán közölte velem,hogy igazából mindegy,csak ne előtte hamisítsak,írjam alá két utcával arrébb a padon. :D )

2018. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
A második válaszolónak szólok, hogy amit ajánl, az (szerintem) büntetőjogi kategória. Felbújtás magánokirat hamisításra.
2018. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Engedéllyel lehet. Nem kell ott lennie ha 17 éves vagy, csak asszem egy papírt kell aláírnia.
2018. aug. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Én 15 év alattiaktól kérek szülőit.
2018. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!