Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy tudnám beplasztikáztatni...

Hogy tudnám beplasztikáztatni a köldökömet?

Figyelt kérdés
Kiálló köldököm van, és ez zavar. Szeretném ha olyan lenne, mint általában a többieknek, ilyen befele álló. Anyukám se nagyon akarja engedni. Hogy beszéljem meg vele? engem nagyon zavar. vékony vagyok, és kiáll a köldököm. Főleg egy passzosabb pólóban látszik, ami undorító :/

2013. jan. 2. 12:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?:) amúgy nem hiszem hogy annyira durva lenne :)
2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira durva, de nagyon zavar :( 15 leszek nyáron :)
2013. jan. 2. 12:32
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Melyikre hasonlít a két szélső közül? A harmadik szerintem egyáltalán nem csúnya.

17/L

2013. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
leginkább az elsőre :/
2013. jan. 2. 14:35
 5/12 anonim ***** válasza:
Nagy cuki tud lenni egy kiálló köldök, nem küldesz képet? Abból egyértelmű véleményt lehet adni!
2013. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként fiú vagyok, és bár mély köldököm van, az enyémet mindenki cikizi!
2013. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De ha még duci lennék hozzá, akkor oké, akkor nem látszana, de a hasamon nincs semmi hány(szinte szó szerint semmi, ha befeszítem érzem a pici kockáimat (lány létemre!! ))
2013. jan. 2. 16:33
 8/12 anonim ***** válasza:
Értem a problémát, de hidd el nem mérvadó! Nekem, nagy, mély fodros köldököm van, és ha számítana már rég az őrületbe kergettek volna 17/F
2013. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen, de szeretnék köldökpiercinget. És kiálló köldökkel nem hiszem hogy lehet, ha lehet akkor meg igen csúnyán nézhet ki szerintem. :(
2013. jan. 5. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem úgy tényleg nem lehet! De fiúként mondom, hogy egy kiálló köldök is nagyon jó lehet ilyen olyan "játékok" tekintetében! :D
2013. jan. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!