Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom nagyra megnöveszten...

Hogy tudom nagyra megnöveszteni a körmöm?

Figyelt kérdés
Unokatesómnak, barátnőimnek mindig olyan szép nagy körmük van, de nekem valahogy nem nagyon nő...mit csjnáljak, hogy esetleg gyorsabban nőljön? És az elég, hogy ha nem vágom/reszelem akkor magától olyan nagy lesz?

2018. aug. 23. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Vágni/reszelni szükséges. Ha csak hagyod nőni formátlan lesz az meg csúnya.


Ne rágd, ne áztasd, házimunkánál kíméld = kesztyű, megfelelő takarításhoz használt eszközök.


Egészséges változatos étkezés is fontos, ha a tested nem kapja meg a megfelelő táplálékot a hajad/körmöd is csúnya lesz.


És szerezz be egy jobb minőségű reszelőt amivel formára tudod igazítani akkor is ha mondjuk lepattan belőle pici. Szögletes körömnél könnyű elveszteni a mutató/hüvelykujjak sarkait.

2018. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!