Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet dögössen...

Szerintetek lehet dögössen viselkedni? Mármint valamilyen szinten olyan kisugárzását kibocsátani hogy az emberek szépnek lássanak?

Figyelt kérdés
Oké tudom a mosoly sokat dob a helyzeten.Színész szeretnék lenni és kiváncsi vagyok hogy szerintetek az működik e ha mosolygok és magabiztos vagyok kihúzöm magam és bellülről úgy érzem magam hogy szép vagyok?Igazából minden más elég jól megy még a sírás az ami nem mindig sikerül szóval ha arra van tipp akkor az is jöhet😏Előre is köszi!

2018. aug. 24. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet,ha tudod,hogy jól nézel ki ezt az emberek felé is sugallni fogja az önbizalmad.A sírást pedig az egyik színész barátom mindig úgy oldja meg,hogy valami rossz dologra gondol az életéből.
2018. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!