Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljon egy reménytelenü...

Mit csináljon egy reménytelenül csúnya lány?

Figyelt kérdés

Tegnap egy fiú azt mondta hogy csúnya vagyok. Nagyon rosszul essett. Eleve tudom magamról hogy nem vagyok szép,de akkor miért kell ezzel cseszegetni?

Mit csináljak hogy elfogadjanak. Szép nem tudok lenni mert a hajam nagyon töredezett és sok a babahajam úgyhogy mindenfelé szétáll,ezért mindig felgumizva hordom.

13/L



2016. dec. 17. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem hinném, hogy csúnya lennél, szerintem csak kifogtál egy bunkó srácot.

16/F

2016. dec. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
miért lennél reménytelenül csúnya? ha töredezett a hajad, vágasd le, ápold a bőröd, 13 évesen még nem kell sminkelni, de pár év múlva elkezdheted. figyelj oda az alakodra és öltözködj csinosan.
2016. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Vagasd le a hajad, de egyebkent a csunyasaghoz semmi koze aa hajnak, ha csak nem igenytelen, koszos.
2016. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
tegyél ki képet, és megmondjuk csúnya vagy-e
2016. dec. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ez a legnagyobb baj, hogy a legtöbb fiatal különbséget tesz ember és ember között...

Aki a legkevésbé szép, azt, agyba főbe mocskolják, gúnyolják, elítélik anélkül, hogy kiismernék, milyen személyiség!

Mert aki szép, az semmivel sem különb!


"Hiába jó a kasztni, ha belül üzemképtelen!"


Azzal a kijelentéssel a pasi önmagát minősítette le!

Hidd el, hogy nem midnen a külső!

Én ebbe hiszek!


17/L

2016. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a papírzacskó csodákra képes"


Neked is elment a maradék józaneszed!

2016. dec. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia:))

Ha sok a baba hajad,használj hajlakkot és nem áll szanaszét. Vagy ne kösd fel.

Töredezés miatt nem kell minire levágatni,csak a végéből. Használj balzsamot,hajvégápolót,óvatosan bánj vele vizesen,ne dörzsöld.

És csajszi!Legyen minimális önbizalmad!Ne hidj el mindent jött-ment bunkóknak.

14/l

2016. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ne törődj avval a fiúval,mert ha csak ő mondta az nem jelent semmit,ne adj a szavára egy olyannak akinek még "fenekén a tojáshéj"!:)) Remélem meg mosolyogtattalak evvel.Aki így beszél egy lánnyal,annak nem nőtt be a feje lágya! Ebből látszik,hogy gyerek még.Szép estét! És Kellemes ünnepeket Neked!:) Légy vidám!
2016. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszolóknak! Adtatok egy kis önbizalmat! Még irhattok!
2016. dec. 17. 18:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem mindenki egyforma , nem vagy csúnya, mindenkiben van valami szép. :)

Tegyél érte hogy más legyél, keress magadon előnyös dolgokat, amiket ki tudsz emelni.

2016. dec. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!