Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miután leborotválom a szemérem...

Miután leborotválom a szeméremdombom általában kivérzik. Gyantát, szőrtelenítő krémet és több fajta borotvát is kipróbáltam. Ennyire érzékeny lehet a bőröm?

Figyelt kérdés
Akkor vérzik ki,vagy sebesedik ki,ha naponta/két naponta átmegyek rajta borotvával. Ha már kicsit nagyobb a szőr,akkor borotválás után szép sima,puha a bőröm.

2018. aug. 31. 14:35
 1/3 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanez volt évekig, aztán megtanultam jól leborotválni, így már minden nap megy.

Gilette férfi borotvagélt használok bőven. Jól bemasszírozom kb 1-2 percig hagyom, hagy puhuljon a bőr ott. Majd először legyalulom szőrrel megegyező irányban a szőrt amennyire csak tudom. Aztán szőrrel ellentétesen kis mozdulatokkal,2 centinként haladva, kifeszített bőrrel le tudom szedni fájdalom mentesen, tökéletesre. Pattanás se lesz rajta, néha elvágom magam, de az már az én hibám :D

2018. aug. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, nekem is bevált!😁
2018. szept. 4. 20:50
 3/3 Miss Endzsi ***** válasza:
Örülök :D
2018. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!