Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Avon sensuelle parfüm milyen...

Avon sensuelle parfüm milyen korosztályhoz illik szerintetek? 20L

Figyelt kérdés

#parfüm #Avon #sensuelle
2018. aug. 31. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább a 35-45 közötti nőkhöz illik.

Egy 20 éves lánynak inkább az attractiont, a far away rebelt és a Percive Oasist ajánlanám.

2018. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem válaszolóval inkább a fiatal- középkorosztály illata, mindenképp 30- on túl.

20 évesnek Avon kölnikből a Secret Fantasy Wonderland-ot, vagy a Pur Blanca Blush-t,parfümökből pedig a Parisian chic,vagy Viva la vita-t javasolnám.

A Far away rebel is jó választás, de csak alkalomra vagy esti progihoz tudom elképzelni fiatal lányon, mert egy kicsit tömény, édes illat a mindennapokra.

2018. szept. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok, nem értek egyet egy parfümöt illetően a második válaszolóval, nekem személy szerint a viva la vita parfüm kegyetlenül penetráns wc frissitő szagú.

Inkább akkor már a Femme Exclusive vagy ami most nekem nagy kedvencem épp az a Percive Soul, nagyon kellemes illat.

Amúgy 23 éves vagyok, szóval korosztályod kérdező :)

2018. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat:) majd akkor megszaglászom a tippeiteket:)

Azert irtam ki a kerdest, mert megvettem sajnso, tetszett az ujsagban, de rajottem, hogy tul eros nekem nem tudok azonosulni vele es en is inkabb egy idosebb nonek tudom elkepzelni illatkent.

En valami fiatalos, virágos illatot keresek. :)

2018. szept. 7. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!