Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sorba tennétek tetszésetek...

Sorba tennétek tetszésetek szerint az alábbi fotókat?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]

8. [link]

9. [link]


Röviden: Barna, szőke vagy fekete haj és kék, zöld vagy barna szem?

17/L



2018. aug. 31. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:

2.1.6.3.8.9.7.5.4.

Szerintem a szőke barna szemmel a legrosszabb párosítás. Persze azért van akinek jól áll

2018. aug. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem, nem tenném
2018. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Csak az első lány szép,a többi nem,így felesleges a sorrend.
2018. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés, az össze jó pipi.


"Röviden: Barna, szőke vagy fekete haj és kék, zöld vagy barna szem?"

Tökmindegy. És újra: az egyes alkatrészeknek nincs különösebb jelentőségük, az egész nőnek van hatása.

2018. szept. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Tudom, hogy ez így relatív, de arra gondoltam, hogy kinek mi az, ami leginkább az ideálja. Mert pl vkinek csak a barna szem jön be, mert az kedvességet, melegséget sugároz, míg a kék sokaknak nagyon szép, vkinek hideg és vad, vkinek a zöld szem a kedvence, mert az a legritkább.

Csak mondtam vmit, de pl egy szőke hajú kék szemű srác a legtöbb lány álma, én nem szeretnék ilyen barátot, akkor inkább barna hajú legyen, de a legjobb, ha a szeme is barna. Nekem a sötétbarna szem barna vagy fekete hajjal a kedvencem fiúnál.

Azért írtam, mert csak érdekelt, hogy általában mi a szimpi.

2018. szept. 2. 08:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem egyik se a haj és szemszínem, mert a hajam világos barna, a vége vörösesszőke, a szemem pedig zöldesszürke.
2018. szept. 2. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!