Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalomhiány ellen valaki...

Önbizalomhiány ellen valaki tud mondani vmit?

Figyelt kérdés
Igazából csak nagyon csúnyának érzem magam pluszba alakommal se vagyok megelégedve. Barátnőm mikor előveszem ezt a témát mindig azt mondja hogy leüt és ne mondjak ilyeneket mert rohadt szép vagyok stb... Én azonban eléggé nem hiszem el neki és voltam is már ezért depressziós . Nem sokon múlik hogy visszaessek Ha valaki tud bármi tanácsot írni várom szívesen,akaár privátban is.

2018. szept. 3. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnő, mint legjobb barátnő, vagy mint szerelmed alanya?
2018. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mutasd milye vagy
2018. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet, használj jó bőrápolókat, mozogj, egyél nem feldolgozott kajákat, húzd ki magad, takaríts ki és minden jobb lesz.
2018. szept. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd észre a jót és a szépet, olyat csinálj amit szeretsz csinálni és sikerélményed van benne. Élj pozitívan, hallgass pozitív motiváló zenéket
2018. szept. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!