Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok mondani hatásos módszer...

Tudtok mondani hatásos módszert száraz ajkak ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen használok ajak balzsamot, napvédőt, de ennek ellenére is állandóan szárazak az ajkaim, különösen a felső. Próbáltam már mézzel is enyhíteni, de nem használt túl sokat. A bőrtípusom egyébként nem száraz fajta. Ha tudtok valamit ami segít, kérlek írjatok:)

2015. aug. 7. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Víz, sok, belsőleg:)
2015. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen ajakbalzsamot használsz? Amúgy igen, sok folyadék kell. Nekem a labello meg hasonlók annyira nem váltak be, a carmex tényleg segített.
2015. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Annyi vizet iszom, amennyit csak bírok, ami így nyáron nem is olyan nehéz:)

A labello nekem sem jött be régebben sem, most neutrogenát használok, és márkátlan gyógyszertárit.

2015. aug. 7. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Bioderma ajakápolója vált be, meg néha kókuszolajat is szoktam használni. De az ritka.
2015. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Forever aloés-jojobás vált be, de az nagyon, télen-nyáron, meg persze a sok folyadék.
2015. aug. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel kenem az ajkaimat, bár nemrég készítettem saját ajakápolót méhviaszból, körömvirág kenőcsből és kókuszolajból. Nagyon jó lett, olyan, mint a labello, csak természetes és tényleg hatásos.
2015. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2015. aug. 8. 00:17
 8/8 anonim válasza:
Nekem az esti rutinomhoz tartozik az ajakápolás :) Amikor már végeztem a fürdéssel/fogmosással stb. Akkor az ajkaimat óvatosan megdörzsölöm a fogkefémmel, utána vastagon bekenem Avonos hidratálóval. (400 ft körül van, nagyon nagyon régóta használom. Pici tégely, ajkakra könyökre és körömágybőrre ajánlják) A barátom imádja a számat, azt mondja nagyon puha :D
2015. aug. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!