Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy találjak jó, de olcsó...

Hogy találjak jó, de olcsó körmöst?

Figyelt kérdés
Hogy találhatok körmöst? Egy ismerősöm mondta, hogy megcsinálja nekem, de most mégsem ér rá, pedig ő ügyes és nem ingyen kértem volna. Pesten még nem voltam körmösnél, de elképesztő árak vannak. Arra gondoltam, hogy úgy keresnék körmöst, hogy vonattal jól megközelíthető legyen, tehát egy Pest megyei kisebb város. Ott olcsóbb lehet?
2018. szept. 5. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 15. kerületi New York Fitnesszbe jártam körmöshöz, jelentősen olcsóbb mint a többi körmös a közelben
2018. szept. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%
Nem ezen sporolnek mert sokszor az olcsosag minőségi romlást is jelent.
2018. szept. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bonuszbrigad.com-on szoktak lenni ilyenek. Én még nem voltam, így nem tudom, hogy mennyire minőségiek ezek az akciós dolgok, majd kipróbálom valamikor a közeljövőben. Egyébként én sima géllakkozásra megyek majd, nem tudom te mire mennél..
2018. szept. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!