Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Abban kérném a segítségeteket,...

Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan keressek úgy repülőjegyet, hogy ezévben novemnber 30-ig találjak európában repülőjegyet 2 személy részére bárhova ahova olcsó mondjuk 10-12 ezer forintig részletek alább?

Figyelt kérdés
A barátnőm még nem repült és gondoltam, valahova kimennénk várost nézni "fapadosban" egyik nap mennénk mésnap jönnénk. de ha maradnánk még egy napot úgy olcsóbb, akkor bérelnénk egy autót, és lehet benne aludnánk és megnéznénk amit tudnánk, nincs különösebb igényünk, csak az utazás élménye miatt mennénk. van ötletetek, vagy tudtok ilyet? a nehezét nekem azt jelenti, hogy nincs dátum és helyszín amire keresnék, csak az ár a lényeg. köszi :)

#repülőjegy #akció extra olcsó
2016. júl. 6. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Autóban aludni novemberben? Hát nem egy romantikus dolog. Inkább ne bérelj autót hanem menj egy nagyobb városba ahol bőven van látnivaló autó nélkül is. Akkor meg marad pénz szállásra.

Akciókat keress a fapadosok oldalán, menj fel minden nap, nézegesd az ajánlatokat.

2016. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ nem a romantikus dolog volt a mérvadó :) amúgy meg mindenkinek más az. mi egy hetet elmentünk kocsival sziklát mászni, patakban fürödtünk, és imádtuk jó volt. amúgy nézegetem naponta, csak azért kérdeztem itt, mert az a bajom, hogy nincs konkrét uticél, sem időpont, csak az ár lenne fontos, és így nehéz keresni, minden uticélt mostantól novemberig napinta végig kellene böngésznem ezért próbálkoztam itt kérdezni, hogy van-e valakinek tiippje másik oldalra, ahol keressek, vagy ha valaki látott,....:)
2016. júl. 6. 20:14
 3/9 anonim ***** válasza:

"hogy nincs konkrét uticél, "


Akkor kérdezd meg szép óvatosan a barátnődet, hogy Ő melyik országba menne szívesen és akkor máris tudod, melyiket érdemes elsősorban nézni?

És azért novemberben tényleg ne aludjatok autóban :-)

2016. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
aludtam már novemberben autóban, ha megy a fűtés semmi gáz főleg egy jó hálózsákkel. :) és mint mondtam azért sincs konkrét uticél, mert ha egy konkrét helyet nézünk/keresünk, lehet máshol lenne akciósabb. és nekünk csak az utazás élmény lenne a lényeg, kipróbálnánk egy ilyen olcsó utazástpl. annyiért mintha Nyíregyházára utaznánk :)
2016. júl. 6. 21:08
 5/9 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Azért egy konkrétabb árat megadhattál volna.

Kis poggyásszal Wizzair szept. 28 -okt 1. 7500,-/fő/retúr Brüsszel - Charleroi


Ryanairnek is vannak olcsó jegyei Brüsszelbe, Milánó-Bergamora.

2016. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ősszel rengeteg olcsó jegy lesz.

Ha tényleg keveset szeretnétek költeni, menjetek Varsóba vagy Szófiába, mindkét helyre lesznek pár ezer forintos jegyek, olcsó a közlekedés, és pöpec kégliket lehet pár ezer forintból kivenni.

Nézd folyamatosan a jegyárakat.

2016. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kocsiban alvás elég tré dolog, ráadásul illegális és szerintem többe is kerülne, mint kivenni egy olcsóbb szobát.

Egyébként ha budapestiek vagytok, akkor mehettek egynapos útra is úgy, hogy reggel oda, este vissza, mondjuk Milánóba.

2016. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az nem különösebben érdekel szerinted mi a tré dolog. pl. 7 hónapon keresztül sofőrszolgálatoskodtam éjjel. semmi tré nem volt akocsiban alvással. Sőtt nekem egy kombi passatom van és ha elhajtomaz ülést lefektetek egy önfelfújó derékaljat simán jót alszom, de talán te egy városi ficsúr vagy és még nem sátoroztál, vagy aludtál a szabad ég alatt vagy egy kilátóban. a komfortzóna tágítás számodra lehet idegen, de véleményt formálni azt tudsz. :) köszönöma segítséget :)
2016. júl. 7. 19:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom arcoskodni azt tudsz, ahelyett, hogy megfogadnád a hasznos tanácsokat, mereven ragaszkodsz a hülyeségedhez. Van neked fogalmad arról mennyibe kerül kocsit bérelni és hány százezres óvadékot kell letenni hitelkártyával? Ez nem a csórók mulatsága.

Arról meg aztán ne is beszéljünk, hogy a repülőn mit szól majd az a szerencsétlen utas, aki mellé beül egy kocsiban alvó bűzbogár, bár gondolom téged az sem fog érdekelni.

2016. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!