Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez a mostani,12-15 éves...

Ez a mostani,12-15 éves korosztály miért nem hiszi el?

Figyelt kérdés
14 éves srác vagyok, és észrevettem, hogy mikor egy lánynak pl. azt mondom, hogy valamiben nagyon jó, meg hogy tök jól néz ki... általában az a válasz, hogy: Jah,...persze! Miért nem hiszik el ??? Persze... mindig vannak kivételek.
2010. jún. 22. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:

ez nehéz kérdés...

15/l

2010. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert nem a te véleményedre kíváncsi, hanem másokhoz hasonlítgatja magát, meg a tv-ben és újságban látottakhoz.
2010. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De vannak olyanok is,akik igenis elhiszik,csak azért tiltakoznak,hogy mondjad még,dicsérd,stb...
2010. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Kéretősek azok a csajok. :)

Én ilyenkor azt mondom, h "Tényleg? Köszi! :)". Persze lehet hogy mások inkább kéretik magukat, h dicsérd őket tovább.


L/13

2010. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl sok ember mondja nekik, úgy, hogy közben nem gondolják komolyan. (:
2010. jún. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elhiszik, csak kéretik magukat, vagy ezzel zavarba hozod és nem tudja hogyan reagálja le.
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%

Ennyire azért nem éretlenek! (előző)

Amúgy tényleg kéretik magukat... 12/L

2010. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja. tulajdonképpen ha ugyanarra valaki rosszat mondana akkor lehordaná mindennek. csak a dicsérés kell neki. egyébként nem fogadja a rossz kritikákat.
2010. jún. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, kérdező!

Én csak magamból tudok kiindulni, másokat nem ismerek... Én azért mondom pl ezt, mert én nem érzem magamat elég jónak. És nem tudom elhinni, hogy valakinek tetszhet. barátom is gyakran mondja, hogy szép vagyok és egyebek. Jól esik, mert végülis a barátom, de nem tudom elhinni. :S

Másokat pedig egyenesen letámadok(nem jó értelemben :)) ha valami hasonlót mondanak, nagyon felhúz.

(Na nem minden leány ilyen. :D, de addig örülj.)

17L

2010. jún. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!