Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes megvenni 10en ezer...

Niceszisz kérdése:

Érdemes megvenni 10en ezer ft-ért Lancome szempillaspirált? Melyik típus vált be nektek?

Figyelt kérdés

Sajnálok kidobni ennyit érte, de ha valóban igaz, hogy hatalmas "szemet" csinálok vele, akkor megrendelem valamelyiket.

Köszönöm



2018. szept. 19. 10:44
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem,nem érdemes.
2018. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdemes
2018. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Olvass róla véleményeket.

De azt tudnod kell, hogy egy szempillaspirál sem művel csodákat, még ha több 10 ezerbe is kerül.

Nyilván, akinek eleve dús, hosszú pillái vannak, annak drámai hatást csinál, de akinek teljesen átlagos vagy kis csoffadt pillái vannak, azon max a műszempilla segít. Vagy egy csomó rétegben felkent spirál, de attól meg iszonyat összetapad a pillád, és egyáltalán nem néz ki jól.

2018. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem éri meg egyáltalán, semmivel nem jobb, mint a többi spirál. 1-2 ezerért szuper szempillaspirált lehet kapni.
2018. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Nos az élet nagyon sok területére érvényes :

- idővel a drágább lesz az olcsóbb :-)


Vagyis nyugodtan vedd meg, mert a legjobb a világon.

1. Éééés, nagyon sokáig elég, mert nem kell 80x belemártanod a keféjét.

2. Ahogy kíhúzod és amennyi rajta van, az úgyis sok, vagyis tekerd le róla mielőtt teljesen kihúzod.

3. Este sem kell lemosni és nem kenődik el reggelre, ha csak annyit vittél fel, amennyi tényleg kell.


Az 1500-2000 esekből sokkal több fogy ugyanannyi idő alatt és soha nem lesznek olyan szépek a pilláid, mint ezzel.

2018. szept. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kaptam ajàndèkba egy chanel spiràlt. Jò volt de èn annyièrt nem vennèm meg. Mondjuk nekem jò a 300 forintos is mert alapbòl szèp pillàim vannak.
2018. okt. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én most rendeltem egy Lancome spirált szemfesték lemosóval és korrektorkrémmel aj.csomagban 7700-ért kiprólálásra mert nagyon dícsérik.
2019. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%

Uccsoooooo :-)

Na majd meglatod hogy mennyire szeeep, duus leszel tole es atomkeves kell hozza, ugyhogy soha nem fogsz mast venni :-)

De tenyleg nagyon tekerd le kihuzaskor a sokat rola, nem sporolasbol, hanem mert ronda lesz ha sokkal csinalod.

Gratula, ugyes vagy, aztan szep legyel :-)

2019. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!