Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egész nap otthon vagytok,...

Ha egész nap otthon vagytok, akkor is használtok dezodort?

Figyelt kérdés

Én személy szerint feleslegesnek érzem,ha egésznap itthon vagyok,max csak a boltig megyek el. (vannak néha ilyen napok) Ha le izzadok, letusolok. Egyébként golyód dezodort + parfümöt szoktam használni, ha megyek valahova, valakihez, egyetemre, stb.


Ti hogy vagytok ezzel?



2018. szept. 21. 09:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, jobban érzem magam úgy, frissebbnek. Nem tudom mennyire egészséges, biztos jobb lenne néha nélküle, viszont eléggé erősen izzadok, és zavar, ha érzem.
2018. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen. Fürdés után mindig használok. Akár itthon vagyok, akár megyek bárhová. Ez alap.
2018. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2+ parfümöt is szoktam, csak kevesebbet. Figyeld meg sokkal jobban fogod érezni magad, ha otthon is törődsz magaddal, és nem hanyagolod el magad. Ráadásul ha hozzászoktatod magad, akkor meg egy idő után beépül a személyiségedbe, és nem fogod elhagyni magad..
2018. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Én is használok otthon is mindig. Jó érzés jó illatúnak lenni. :)
2018. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ki próbálom :)
2018. szept. 21. 12:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Metionin ***** válasza:
100%
Én szoktam, kb. már reflexből kenem akkor is ha egész nap nem fogok kimenni a házból.
2018. szept. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Itthon én sem nagyon. Max egy kis hintőport. Úgyis folyton gyötröm a borotvával legalább ennyi "nyugta" legyen😅
2018. szept. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Néha igen, néha nem, ahogy eszembe jut. Fürdés után általában szoktam, de van nagyobb bajom is, minthogy "illatozzak".
2018. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
Én nem szoktam használni se itthon, se sehol. Nem akarok ilyen értelmetlen hülyeségeket venni a pénzemből.
2018. szept. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!