Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egész nap otthon vagytok,...

Ha egész nap otthon vagytok, akkor is használtok dezodort?

Figyelt kérdés

Én személy szerint feleslegesnek érzem,ha egésznap itthon vagyok,max csak a boltig megyek el. (vannak néha ilyen napok) Ha le izzadok, letusolok. Egyébként golyód dezodort + parfümöt szoktam használni, ha megyek valahova, valakihez, egyetemre, stb.


Ti hogy vagytok ezzel?



2018. szept. 21. 09:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Hangulatfüggő.
2018. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mindig, sajnos elég izzadós vagyok,ha fürdés után nem kedem be golyós deo val, akkor kb 10 perc múlva már szagos a hónaljam L.
2018. okt. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
15%
Én nem szoktam, ha nagyon leizzadok akkor lezuhanyzom.
2018. okt. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindig, de akkor gyakran meg kell mosnom a hónaljamat, l.
2018. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
Én csak akkor használok, ha megyek valahova, és akkor is csak szagmenteset használok, mert engem zavar, ha egy kozmetikai terméknek erős illata van. Egyedül testpermetet szoktam használni, ami illatosított, de azt is ritkán.
2018. okt. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Akkor nem.
2020. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!