Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, lányok, nektek bejön a...

Nők, lányok, nektek bejön a szakáll?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 11:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ott kezdődik a dolog, hogy jól áll-e az illetőnek az adott szakáll vagy sem, mert én pl. csomó olyan embert látok, akik eszméletlenül gázul néznek ki a szakállukkal. Lehetséges, hogy nélküle jobban néznének ki vagy pedig érdemes lenne kipróbálniuk egy másik fazont. Csomóan vannak, akiknek pl. hiányos vagy ritka az arcszőrzete, amiről nyilván nem tehet, de ebben az esetben szerintem előnyösebb lenne, ha nem növesztenék meg.


Igazából nekem a teljes szakáll vagy a borosta tetszik leginkább, az ilyen túl formázott pl. körszakáll, kecske stb. nem jön be.

2018. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Lekri válasza:
0%
Végtelenségig visszataszító! Főleg, mióta olvastam, hogy több szennyeződés van egy szakállon, mint egy wc deszkán. Arról nem beszélve, a jelenlegi migránspozitív időszakban már csak elvből is fényesre kellene borotválkozni minden jóérzésű férfinak.
2018. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Ha borostás, az nem zavar de a megnövesztett szakáll nem jön be.
2018. szept. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Számomra lelombozó. De a borosta még belefér.
2018. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ez a mostani divatos tömött szakáll nagyon nem tetszik. Öregít és igénytelen hatása van. Kicsi arcszőrzet, borosta, körszakáll az szexi.
2018. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Nekem inkább a borosta, de a szakáll is ha ápolva van.
2018. szept. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bebe <3 mint a...ahhhh
2018. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!