Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megbízható piercer Ajkán?

Megbízható piercer Ajkán?

Figyelt kérdés

Tudtok Ajkán olyan piercert, aki megbízhatóan, és nem csillagászati áron dolgozik? Szalonok érdekelnek főleg, vagy 'magánszemély', aki szalonban végzi a szúrást (tehát nem Jancsika a konyhájában..)


Ahol eddig próbálkoztam vagy 18at kértek egy dolphin bitesért, vagy el se vállalták..



#piercing #szalon #Ajka #dolphinbites
2018. szept. 22. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott nem nagyon ismerek. Nagyobb városokban talán jobb a helyzet. Mondjuk neked úgy relatív Fehérvár lenne jobb gondolom. Győr sincs messze, de ott is csak 1 piercingest tudok, míg Szombathelyen szintén egyet sem. Ugyan Balaton környékén szoktak lenni, de inkább nyáron, mint idénymunkában.

Fővárosi árak 4-7 ezer/szúrás, ékszerrel. Tehát 12-16 körül országos szinten egy dolphin bites reális. A 18 attól nincs messze. Ez is olyan, hogy lehet, hogy ha felutazol a fővárosba, olcsón megúszod a szúrást, de ott van útiköltség.

Teszem azt a felnőtt jegy Bp-ig vasútra és vissza 6130 Ft, Budapesti viszonyban egy BKK jegy 350 Ft. Az Ajkai vonatok a Délibe mennek, onnan 1 jeggyel elérhető 12 szalon is. Szóval legalább 2 BKK jegy kell (oda és vissza is). Ez így 6830 Ft útiköltség. Szóval eljössz idáig két szúrásért, amit mondjuk 5.000/lyuk áron csinálnak neked, ami így 10 ezer lesz ékszerrel, de cserébe fizetsz még közel 7 ezret útiköltségre... és akkor ha netán megéheznél, szomjas lennél...stb, tehát kb ugyan ott vagy. Nos, azokban a városokban településeken, ahol 1, legfeljebb 2 szalon van, ott nem egymással versenyeznek, hanem úgy számolnak, hogy onnan egy nagyvárosig a költségek és árak alapján egy minimumot vesznek és a lehetőségekhez képest állapítanak meg egy árat. Amúgy egy szúrás mindennel együtt kb 350-400 Ft-ból jönne ki. De ezen keresni akar az, aki ezzel dolgozik, nem beszélve az adózásról, helybérlésről...stb.

Szóval ez a helyzet.

2018. szept. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Blueskin, köszönöm!

Szombathelyen Csirmaz Péter a Blackbirdben dolgozik megfizethető áron, industrialt vele csináltattam míg ott laktam, pöpec piercer, jópofa mint ember, de hát hozzá elmenni megint pénz. Viszont így hogy ezt leírtad, lehet hogy ő lesz az áldozatom (vagy inkább én az övé xD)

Mégegyszer köszönöm :)

2018. szept. 25. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ajkan elek. Ha minosegit akarsz ne itt szerintem. Inkabb keruljon picit tobbe de legyen szep.

Ezeket azert mondom mert lattam par ajkai piercinget nem tetszettek, de BP-i pl tetszett csak nem tudom hol :(

En a fuleim lovettem itt ki tobb helyen ossz 5 lyuk, jo lett jol all ez a lenyeg, de itt mindenki kocsog.

22N

2018. okt. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha valaki még keres, akkor a Moonlight Torture Chamber nemrég nyílt ajkán, a Héliosz emeletén.
2021. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!