Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 30 folottiek rajtatok is kezd...

30 folottiek rajtatok is kezd latszani az oregedes?

Figyelt kérdés
Es mit tesztek ellene?

2018. szept. 22. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
fiatalabbra cserélem a barátnőm, új autó, stb
2018. szept. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondják már huszonéves korban nem árt elkezdeni a fiatalság ápolását. Nem vagyok még 30, de megérzem magamon a sok munkát, stresszt, kialvatlanságot, rendszertelen, egészségtelen étkezést, kevés folyadék fogyasztást, vagy akár a bőrápolási rutinom kimaradását. Szóval elsősorban ezekre igyekszem odafigyelni, mert különben hiába bármi.
2018. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Én 38 éves vagyok, de vagy 10 évet simán letagadhatnék, ha ki vagyok pihenve. Rendszeresen sportolok, fiatalosan divatosan öltözködöm, na és persze az arcápolási rutin is nagyon fontos. Vannak bevált termékek, azokat használom, de nem több 10 ezer forintos dolgokra kell gondolni. Na és ami a lényeg nem szültem gyereket. Az anyaság is nagyon sokat kivesz a nőkből.
2018. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Bocs az offért de #3 megosztanád velem azokat a rutinokat? Pláne ha nem több, tizezres dologra kell gondolni, ahogy írod is,nagyon kíváncsi vagyok. :) Egyébként 29 vagyok, de a napokban vettem észre magamon a változást, nem kis bánatomra.
2018. dec. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rajtam látszik 65N.
2021. okt. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!