Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Göndör hajhoz hajszárító?

Göndör hajhoz hajszárító?

Figyelt kérdés
Nagyon göndör a hajam és hajszárítóval, minden segítőeszköz nélkül nem tudom szépre szárítani, mert nagyon szétfújt hajam lesz, semmi formája, és elég rossz ránézni is. Valakinek akinek szintén göndör haja van és hasonló problémával küszködik/küszködött, tudna segíteni hogy hogyan oldotta meg? Nagyon hálás lennék!

2018. szept. 23. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Diffúzor
2018. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Göndör hajú vagyok, és közel 4 éve egyáltalán nem használok hajszárítót (kivéve havonta egyszer, amikor a fodrász megteszi helyettem). Az a helyzet, hogy ezt a szerszámot nem a mi hajunknál találták ki.

Azóta szemmel láthatóan jobb állapotú. Már nem extrém száraz, mint anno, a kis csigák egyben maradnak, nem áll úgy szét, mint egy szénakazal, és sokkal szebb az összkép.

Illetve ami még fontos, hogy fésűhöz sem használok a szárításkor, és az az utáni 1-2 napban, csak akkor, amikor már pár naposan kezd kisimulni.

2018. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egyáltalán nem használok,szétfujja csak és akkor se egyenesnek,se göndörnek nem lehet nevezni.
2018. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!