Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Komolyabb hajszárítót keresek,...

Komolyabb hajszárítót keresek, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Kinek milyen van otthon és hogyan vált be? Néztem ezeket az ionos hajszárítókat (Babyliss), egész jónak tűnnek... konkrét márkát és típust tudnátok ajánlani? Gyorsaság is fontos meg a "minőségi haj" is.

2017. szept. 15. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Hosszú, egyenes, festetett hajam van, vastag szálú, sok hajam van, elég dús is a hajam. Nem szeretném másféle típusra átszárítani a hajam.
2017. szept. 15. 18:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a Rowenta hajszárítókat tudnám ajánlani,de a Babyliss is egy teljesen megbízható márka,de a Philips elektronikai termékei is jó minőségűek,főleg ha szépségápolásról beszélünk.Bár még attól is függ,hogy milyen kapacitásút keresel pl:.1200-2400W,hány féle fokozat legyen rajta,hideg/meleg funkció,ionos legyen-e,ilyesmi...Ez már rajtad múlik :)

Remélem segítettem valamit! <3

Üdv,Niki(17)

2017. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!