Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elsősorban hölgyek segítségét...

Elsősorban hölgyek segítségét kérném, hogyan lehetne ezt megvalósítani?

Figyelt kérdés

Feketére festettem a hajam, viszont a szemöldököm alapszíne világosbarna! A szempillám is elég világos, barnás.


Nagyon jól áll a fekete haj maradok is ennél, de így nagyon idétlenül mutat az összhatás.


Kipróbáltam itthon, befestettem szempillafestékkel és szemceruzával, s sokkal jobb lett.

De sminkben mégsem mehetek utcára, plusz elkenődik és sok a baj vele...


Találtam egy képet:

KATT A KÉPRE ÉS NAGYOBB MÉRETBEN JELENIK MEG.

[link]


Láttam róla régebbi képeket és olvastam, hogy a természetes hajszíne sem ilyen.

Némelyik képen szőkés-vöröses vagy barna.

A szemöldöke is sokkal világosabb volt.



- Az lenne a kérdésem, hogy neki mitől lett ilyen szép fekete a szemöldöke és a szempillája?

- Hogyan lehetne nekem is ilyen? Teljesen természetesnek tűnik.


Hallottam valami szempillafestésről, hogy a kozmetikus meg tudja csinálni... az milyen? Attól is olyan lesz, mint a képen? És ugye nem kenődik el ha víz éri???

És ilyen szép lesz nekem is, nem marad ki a tövénél pici rész és nem fog látszani, hogy igazából nem ilyen sötét?



Elnézést a sok kérdésért, de nem tudom mihez kezdjek. Nagyon szeretnék ilyen szemöldököt és szempillát, mint a képen, viszont nem szeretnék minden nap sminkelni.


2010. jún. 22. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A képen a pasinak tuti nem természetes sem a szemöldöke, sem a haja :D

Amúgy létezik szemöldök festék :) eleinte csináltasd meg kozmetikussal, majd később (mivel hamar lekopik) meg tudod csinálni magadnak is. Fodrászkellékesnél keress rá kifejezetten szemöldökfestéket.

2010. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lemaradt:) : és szempillára is létezik tartós festék, nem csak spirál. Ezt is csinálja kozmetikus is, és magadnak is tudod otthon. Az nem íveli és nem dúsítja, természetes lesz.


24/N

2010. jún. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, hogy nem természetes mert láttam róla régi képeket és szőkés haja volt. Ezt írtam is.

De számomra természetesnek tűnik. Úgy értem látványra.

Inkább mennék kozmetikushoz, én nem mernék itthon belekezdeni ilyesmibe :)

2010. jún. 22. 23:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen én is fekete voltam, és festettem a szemöldököm. Pikk- pakk megcsinálja a kozmetikus és nem egy nagy beruházás. És a frizurád is olyan mint a képen? Mert az baromi jó! :)
2010. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az enyém kicsit hosszabb és néhol jobban kiállnak tincsek a tetején vagy hogy fogalmazzak...

Ennél dúsabb, vadabb hatású de alapjában véve mondhatjuk, hogy ilyen. :)

2010. jún. 23. 16:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Tök jó lehet. Nekem nagyon tetszenek az ilyen frizurák, ha fiú lennék én is ilyet csináltatnék. :)
2010. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!