Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj, mikor kiszúrják...

Mennyire fáj, mikor kiszúrják az industrialt? Nem érzéstelenítenek el valamivel legalább egy kicsit? Vegyek be fájdalomcsillapítót mielőtt pc-shez megyek?

Figyelt kérdés
Néztem videókat és eléggé elbátortalanodtam tőlük, segítsetek :(

2018. szept. 27. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon egyedfüggő. Nekem szinte nem is fájt, amikor szúrták, viszont ismerek olyat, akinek igen. De alapból, nem hosszú idő amíg megcsinálják, szóval ha elmész a piercingeshez, akkor szerintem úgy se az lesz a fejedbe, hogy jajj mennyire fájni fog, hanem inkább izgatott leszel és boldog, hogy végre meg lesz a piercing. Egyébként jéggel érzéstelenítenek. Szerintem a fájdalomcsillapító felesleges.
2018. szept. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem lidocinnal erzestelenitettek. a szuras nagyon fajt meg utana 1-2 napig de kibirhato a fajdalom.
2018. szept. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt érzéstelenítés,nem is fájt.
2018. szept. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyénfüggő, hogy mennyire fáj, de semmiképp nem kibírhatatlan. Annyira gyorsan megvan, hogy még ha nem is érzéstelenítik sem olyan rossz. Utána pedig megnyugszol és lelkes leszel, akkor már nem fog annyira zavarni a fájdalom. Gyógyszert teljesen felesleges emiatt bevenni, mert úgysem helyileg hat, és nem annyira erősen. Ez nem olyan, mint egy folyamatos fejfájás. Tudod, hogy meg fognak szúrni, félsz, oda koncentrálsz, tehát teljesen mindegy hogy vettél-e be valamit, az a pár pillnat úgyis rossz lesz. Aztán túl vagy rajta, rájössz hogy feleslegesen aggódtad túl és egyáltalán nem volt elviselhetetlen.

Még az ötödik piercingemnél is rettegtem, de olyan gyorsan megvan, és utána olyan megkönnyebbülés és jó érzés, hogy felesleges letompítani magadat gyógyszerrel. Ennél sokkal nagyobb fájdalmat is kibír az ember.

2018. szept. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!