Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol szúrják a legjobban a...

Hol szúrják a legjobban a septumot BP-n? Swastika vélemény?

Figyelt kérdés

1 hónap múlva szeretnek menni, eddig olvastam a swastikáról, meg a westendesről, westendesnek nem tetszettek a képei, vagy túl alacsonyra szúrták vagy túl magasra.


Swastika honlapján nincs kirakva de olvastam már korabban hogy ott érdemes



2018. szept. 30. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a westendben szurtak. Es megmutatja, beprobal egy fake pct, hogy hova fogja szurni es ha lejjebb/fejebb akarod szolsz.
2018. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha westend akkor fetish. Vagy Zagyvai Gábor.
2018. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a Fetish-t ajánlanám, olcsóbbak is mint a westend tattoo, és Peti jobban is szúr.
2018. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a westendről tudok véleményt mondani, de elégedett voltam vele. Te mondod meg, hogy pontosan hova szeretnéd, és tényleg oda szúrják, tehát ha jól állítod be, nem lesz túl magas vagy alacsony. Árban nem a legjobbak, de a minőséggel nem volt probléma, pedig több pc-t is csináltattam náluk
2018. okt. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!