Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők, hány centiméter körben...

Miss Endzsi kérdése:

Nők, hány centiméter körben mérve a combotok a legszélesebb részen? Ehhez milyen magasak vagytok, hány kilók, és milyen testalkatúak, mennyire vagytok izmosak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 2. 01:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
55-56 cm. 170/58 kg. Vékony felső test, fenkére hízásra hajlamos, de július óta futok. Alakulóban az izomzat.
2018. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló az első válaszolóhoz. 170 cm, 58.2 kg. Fenék alatt mérve 54 cm, a bal talán fél centivel kisebb. Homokóra, ektomorf (pajzsmirigy alulműködéssel). Legalább 8 kg zsírt szeretnék még leadni, és 5 kg izmot építeni (mert most nagyon kevés van).


21/L

2018. okt. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A magas, vastag combú nők a legszebbek.
2018. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez most hogy jön ide? :D Szólj, ha tudsz adni pár centit, szívesen elfogadom. :D De magassarkúban vagyok 175-180 kb., az nekem bőven elég. A combom meg szélesebb a csípőmnél, az szerintem elég vastag.
2018. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És tetszetek magatoknak? Nem találjátok túl vékonynak a combotokat? Én 158 centi vagyok 45 kilóval, hosszú a lábam és 51 centi a combom, izmos, alig van rajta zsír, de nagyon vékonynak találom.
2018. okt. 2. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha izmos lenne (a fenekemmel együtt), akkor pont jónak találnám, de így sajnos nem vagyok megbékélve vele. Hosszúnak hosszú, de vékonynak nem mondanám, a tiédet viszont már igen. Ha ez csak izom, akkor mázlista vagy.
2018. okt. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
178/75 (egy 10-est épp próbálok lefaragni) legszélesebb részen 58cm, nem sportolok
2018. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!