Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen,162...

Szerintetek 12 évesen,162 cm,56 kg. az még, , elfogatható, , az én koromban? (Mármint, sovány, dagi, jó. Stb. )? Mit gondoltok? (lány)

Figyelt kérdés
Koszonom a válaszaitokat !

2018. febr. 4. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2018. febr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Én ugyan ennyi magassághoz vagyok 49-50 kiló úgy hogy nehéz csontozatom van és már nem vagyok tini (21 éves vagyok) és fogyni szeretnék legalább 2-3 kilót.

Szerintem sok az 56 kiló ehhez a magassághoz 12 évesen de ezt így látatlanba nem nagyon lehet megmondani.

Nézd meg inkább egy BMI kalkulátoral.

Meg mérd meg hány centi a derekad csípőd és a melled kőrmérete. Abból szerintem több minden kiderűl mint a magasságból meg a kilóból.

2018. febr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jó,szerintem ne nézd meg a BmI kalkulátort,mert az nagyon sokat téved.Vagy 7kg-ot is.Mert ha be írod a számokat és azt is ami 7-tel kevesebb fogadjunk,hogy még az is a normális kategória.De lehet még 8-9kg-mal is.
2018. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok.És még azt szeretném mondani,hogy az meg rád nézve már nagyon vékony lehet,mert ha vastag csontozatod van az már tényleg kevés.
2018. febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok


Én voltam már 45-46 kiló és nem éreztem magamat nagyon soványnak. Pont jó volt akkor a testalkatom.

2018. febr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat nem az első hanem a második válaszoló voltam
2018. febr. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat !!
2018. febr. 5. 09:17
 8/9 anonim válasza:
Teljesen normális :)
2018. febr. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszii mindenkinek a választ!!!

Még jöhetnek

2018. febr. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!