Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Visszaveszik a nadrágot a...

Visszaveszik a nadrágot a Reservednél?

Figyelt kérdés
A héten vettem egy nadrágot, fel is próbáltam a boltban, ott még jónak tűnt. Otthon levágtam címkét, még nem mostam ki. Itthon is próbálgattam, aztán rájöttem, hogy mégsem jó valahogy. Visszaveszik így még? A nyugtán az szerepel, hogy csere 30 napon belül nyugta ellenében, eredeti állapotban, a termék címkéivel. Csak a külső, árat megjelölő lett eltávolítva, meg a méretet jelölő, amit a szélére szoktak rögzíteni. És én nem cserélni szeretném, hanem visszakapni az árát vagy levásárolni másra. Van itt, aki tudja, hogyan mennek ott ezek a dolgok?
2018. okt. 2. 20:11
 1/6 anonim válasza:
Ha vissza viszed, úgy hogy nem hordtad, blokkal és a levágott címkékkel együtt, akkor levásárolhatod.
2018. okt. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megvannak a levágott címkék szerencsére, de biztosan vissza tudják tenni, meg venni a ruhát?
2018. okt. 2. 20:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy tegnapi vásárlás és csak próbálva volt.
2018. okt. 2. 20:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik cimkét vàgtad le? Ami belül van a ruhaban? Amin a mosási útmutató van meg hogy miből áll a ruha, vagy amit a bolba rakna rá, amin az ára van?

Ha nem a belsőt vagtas ki akkor vissza veszik.

En a belsőt vagtam ki, mert minden ruhaban bökni szokott és zavar. Aztán még se lett jó rám és így nem vették vissza. Azóta tanultam az esetből! :)

2018. okt. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A műanyaggal rögzített papircimke nem baj. Az sokszor már az üzletben leesik.

Nyugi visszaveszik azaz valaszthatsz helyette mást. Pénzt lehet nem adnak vissza de ha találsz helyette mást akkor az nem is baj.

2018. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a belsőt vágtam ki, azt sose vágom ki, mert mindig jól jöhet a mosási útmutató. Köszönöm a válaszokat. :)
2018. okt. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!