Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz hogyha fiú létemre kozmeti...

Gáz hogyha fiú létemre kozmetikus szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

2018. okt. 4. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Igen.
2018. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát el kell hogy szomorítsalak de nem vagyok homoszexualis :)
2018. okt. 4. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz. De ez attól is függ férfiakon vagy nőkön szeretnél dolgozni..?
2018. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazából nekem mindegy hogy férfi vagy nő.

Most vagyok 8.-os és vagy fodrász szeretnék lenni vagy kozmetikus. De ezek szerint aki fiú és kozmetikus akar lenni az már egyből meleg..

2018. okt. 4. 20:23
 5/14 anonim válasza:
100%
Ha megnezed a legprofibb legdragabb fodraszok kb mind ferfiak
2018. okt. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Viszont nagyon félek hogy ha pl fodrásznak vagy kozmetikusnak mennék hogy az osztályom esetleg kritizálna-e ez miatt. De tényleg nagyon tetszik ez a 2 szakma
2018. okt. 4. 20:26
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Valószínüleg nem igazán vennének fel, mert a kozmetikus nem csak arcot kezel, és nem sok nö szeretné, hogy egy férfi végezzen pl rajta intimgyantázást vagy hasonlót, ezért egyszerüen nem mennének hozzá, nem lennének vendégei.

Viszont ha férfi kozmetikára specializálódsz, akkor ugyan több vendéged lehetne, de - ahogy az elsö primitív válaszoló is gondolja -, sokan melegnek néznének, adott esetben sokan bepróbálkoznának nálad, szóval itt meg ez lenne hátrány.

A fodrász szerintem jobb választás lenne, mert több esélyed lenne megfelelö munkára és vendégkörre.

2018. okt. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Miért kritizálnának? Nekik is tetszik az a szakma.

Én személyszerint örülnék férfi kozmetikusnak, dokijaim is mind férfi, mellesleg tisztában vagy vele miket kell csinálnia egy kozmetikusnak?

2018. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze tisztába vagyok vele pont ezért is tetszik ez a szakma
2018. okt. 4. 20:31
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz, sőt, ha létrehozol egy kifejezetten férfiaknak szánt kozmetikai vállalkozást, akkor nagyon sikeres lehetsz, mert a férfiak nyugodtabban mennének be hozzád, mint egy női kozmetikushoz.
2018. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!