Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ki szokta epilatorral szőrtele...

Ki szokta epilatorral szőrteleníteni a fenekét?

Figyelt kérdés
Én most valahogy kibírtam és végig csináltam, de nagyon fáj most ott közötte (ugye ott belül) és vérzett is.. Muszáj voltam megszabulni mert utalom magam ez miatt és megyek nőgyógyászhoz, így meg nem akartam. Vkinek ötlet, hogy lehetne fájdalom mentesen epilalni?

2018. okt. 6. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Legközelebb ilyen érzékeny területen soha többet ne epilálj!
2018. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos más megoldás nincsen, borotvalni soha többet. Egyszer borotváltam le azóta rengeteg fekete szőr van ott
2018. okt. 6. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
A következő alkalommal már nem fog fájni, én csak fent epilálom, a farpofák között leszedem meleggyantával
2018. okt. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szedtem már le vele, de nagyon fájt. Előtte is, azóta is borotválom inkább.
2018. okt. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dávid86 ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz gyantáztatásra. Egyébként a nőgyógyászok egy nagy része nem preferálja a szőrtelen intim területet. Higéniai okok miatt.
2018. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta epillálom az egész altájat. Annyi a “titok”, hogy nem szabad megvárni, h újra dzsungel nőjön. Kevesebb/ritkább szőrzet, kevesebb fájdalom. Persze nem rábeszélni akarlak, sokan nem bírják, csak mondom, h a hosszútávú tapasztalatom szerint egyre kevésbé fáj - csak közvetlenül a csikló környékén, de az is kibírható. A borotvát én is rühellem, az az érzés, amikor elkezd visszanőni a szőr, és viszket az egész alfelem... brrr... na én meg azt nem bírom. Ezerszer inkább egy kis fájdalom kb kéthetente. ;)
2018. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!