Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki nem szeret bizonyos...

Van aki nem szeret bizonyos színeket és miért? Én ezeket nem szeretem. Ezekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Narancssárga:túlerőltetett szín és evés után a tányérokon maradó zsír jut róla az eszembe,meg a hànyás.Ezen kívül szürke,ciklámen,közép és sötétzöld .

2018. okt. 8. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%

Fekete: elszívja még az életet is belőlem, depresszív hangulatú számomra. A sötét színeket se szeretem.


Kedvenc színeim: fehér, rózsaszín, piros (vörös). De fürdőruhában csak világos, víz kék színűt hordok.


Érdekes, hogy neked a narancssárgáról ez jut eszedbe. Szerintem beteg vagy, kezeltesd magad pszichológussal.

2018. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
A narancssárga szép szín szerintem, de nekem nem áll jól, nincsenek ilyen ruháim. Neon színeket, citromsárgát se hordok, nem mutat jól a sárgás tónusú bőrömön.
2018. okt. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Metionin ***** válasza:

A narancsot én sem szeretem, meg az árnyalatait sem. Amivel még ki lehet kergetni a világból, az az okker, bézs, pasztellrózsaszín, orgonalila.

A kék, méregzöld, ciklámen színeket jó nézegetni, általában ha valami színről van szó, akkor az legyen élénk és erős, ne pedig pasztell, pl. egy fal színe. De nekem ez nem egyenlő azzal, hogy ruhában is felvenném azokat a színeket, ami tetszik pl. egy falon vagy egy biciklin. Csak feketét hordok, a használati tárgyaim pedig általában kékek.

2018. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
rózsaszín, ciklámen, pink, lila
2018. okt. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Első: elég vicces, hogy te akarod kezeltetni szegény kérdezőt, pedig csak ugyanúgy leírta a véleményét egy színről, ahogyan te is. Szerintem ezzel pedig nincs gond, bár tény, hogy valóban érdekes.

Én a neon színeket nem szeretem, nem tudom, miért, egyszerűen nekem olyan fejfájdító hatásuk van. A világos és pasztell színek nekem olyan semmilyen kategória, nem hordom őket, de szépek. Én sötét ruhás lány vagyok, fekete, maximum szürke. Én azt érzem magamon őszintének, az nekem a kényelmes, az tetszik.

Tehát a szürkét szeretem, a narancssárgában árnyalattól függ, a ciklámen szerintem szép, a közép- és sötétzöld számomra semleges kategria itt is inkább árnyalatfüggő.

2018. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
2%

#5


Mert szerinted az oké, ha valakinek a narancssárga színről a hányás és a zsírfolt jut eszébe.

Még véletlenül se pl. egy répa, vagy a gyümölcs narancs...ááá. az már luxus.

2018. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én is mondtam, hogy érdekes, nekem sem ez jut egből eszembe. De azért nem kell rögtön így reagálni. Bár igaz, szólásszabadság van. :-)
2018. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A neon színű ruhákat egyáltalán nem szeretem, nincs egy sem, túl harsányak rajtam. Ezeken kívül mindenre nyitott vagyok, bár úgy látom, hogy az arcom körül a világosabb, és élénkebb színek, ezekből is a hidegebb árnyalatok mutatnak jól. A sötét színekben olyan lehangoltnak érzem magam.
2018. okt. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Narancssárgát, citromsárgát, kéket és zöldet (na jó azt ritkán néha) egyáltalán nem hordok, inkább a sok sok fekete+ egy kis lila/piros/szürke/fehér vonalon mozgok.

Egyszerűen szerintem nem állnak jól, de öltözködésen kívül nem igazán foglalkoztat.

Meg valamiért van egy kék köves orr piercingem, semelyik másik ékszerem, kiegészítőm nem kék de amint lecserélem máris hiányzik a kék piercing. Mondjuk ez inkább ilyen kabala már nem is szín preferencia.

2018. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A sárga minden árnyalatát, narancstól citromig. Egyszerűen utálom.


Ruhában feketét hordok, nagyon ritkán pirosat, az igazán az én színem, szeretem sminkben is, piros rúzs, vagy szemhéjpúder. A hajam volt már rózsaszn meg kék is, az se volt rossz. A tetoválásaimban rengeteg kék van, azt imádom. A környezetemben meg rengeteg élénk világoszöld és fehér van, az mindig feldob.

Végülis szeretek minden színt, csak a sárgákat nem :D

2018. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!