Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok a testem?...

Milyennek találjátok a testem? Szerintetek fogyóznom kell? (légyszi kort és nemet is) Fiúk, lefeküdnétek egy lánnyal, aki így néz ki?

Figyelt kérdés

A karom olyasmi, mint neki:

[link]

A hasam ilyen:

[link]

A fenekem ilyesmi (de csak azt nézzétek, a többi testrésze nem olyan, mint én)

[link]

A mellem ennél kicsit nagyobb, de ilyen formájú, csak jobb képet nem találtam:

[link]



2018. okt. 8. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
Egy kis edzés rádférne bizony. 30/F
2018. okt. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Én megdugnálak és ha tartod a súlyod, akkor szerintem nagyjából az összes pasi így lesz ezzel a közeljövőben, szóval minden attól függ, hogy te elégedett vagy-e magaddal.
2018. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
#2 Tudjuk, nektek mindegy csak lyuk legyen rajta....
2018. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
92%
Az arcon elég sok múlik. A testeddel szerintem nem lehet gond.
2018. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
#3: nemmindegy, de ez még az a kategória, ami nekem jó. Persze most csak láttunk egy válogatást, szóval nem csak két mell, egy has és egy fenék után döntöm el én sem, hogy ki tetszik és ki nem.
2018. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen normális nőies alkat. Nem kell feltétlenül fogyózni meg edzeni sem. Mozogni csak az egészségedért, fittségért. Nem kell mindenkinek egyen formájúnak lenni. Pont az a jó, hogy nem vagyunk egyformák.
2018. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
88%
Jó vagy így, de azért az arcod is számít. Na meg a személyiséged... Meg persze a korod.
2018. okt. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Egy kêp könnyebb lett volna. Rólad. Nőies vagy, klassz!
2018. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

ha lányként így nézel ki, nőként ordenáré BMI-d lesz. a kövér nők pont ilyen kis röcögőkkel kezdik.


érdemes lenne edzeni és diétázni, amíg nem késő.

2018. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Ne hallgass a negatív kommentelőkre. Szerintem, ha tényleg ezekre hasonlítasz, akkor teljesen normális, nőies tested van :). Ne változtass, csak ha nem vagy elégedett magaddal.

Amúgy a BMI-s válaszolóra reagálva csak annyit mondok: a kövér nőket is megkuffantják, szóval nincs mitől rettegni :D.

26/F

2018. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!