Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mire költöttétek a ballagási...

Mire költöttétek a ballagási pénzeteket?

Figyelt kérdés
segitsetek! van még 60000 ft-om és nem tudom mire költsem...ruhákra vagy sminkekre...vagy feláldozzam egy nagy álmomra?(modell szeretnék lenni és persze ehhez kell portfóliót csináltatni is). Tudom milyen vagyok és nem birnám ki hogy gyüjtsem:S ti mire költöttétek?
2010. jún. 24. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ruhákra. Sminkcuccból nem jó sokat bevásárolni.
2010. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
Én a szobámra, vettem bele új ágyat, szőnyeget, asztalt. És még egy pár dolgot! Azóta is jó, ha rájuk nézek és tudom,hogy én vettem őket!
2010. jún. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Én anno az egészet elszórtam ruhákra, fodrászra, körmösre, szolibérletre, bulira... - hát így visszagondolva nem volt a legjobb döntés, jobban is felhasználhattam volna.
2010. jún. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Kellett egy laptop fősulira 14e. Laptop hozzá táska is kell meg egér 6,5e. U... az asztalim odaadom nővéremnek akkor viszont kevés lesz a hely szal még befizettem egy 1TB-s küldő vinyóra is 20e. Még akartam volna venni két 10kg-os tárcsát de arra már nem maradt pénzem.

19f

2010. jún. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem 100e jött össze, és én utazok :D Most a nyáron Görögországba megyek belőle :P
2010. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha annyira nem tudod mit kezdj vele nyugodtan nekem adhatod:D

Egyébként én eltettem majd szeptemberre. Hát ha nagyon komolyan gondolod, és megvan hozzá minden adottságod mások szerint is akkor én a portfóliót választanám:)

2010. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%

Mik a méreteid? súly, magasság.. ?

Tudok neked ajánlani pár ügynökséget ha gondolod, náluk max. 30e a portfólió.

2010. jún. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
lécci ird meg azoknak az ügynökségeknek a nevét vagy linkelj!!! kösziii
2010. jún. 24. 16:08
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Nah nekem úgy volt, hogy kértem egy jobb telefont, mert a régin már nem tudtam telefonálni se. :D Jó, kapok egy extrémszar de occsó' telefont(mert biztos jó ez is a hülyegyereknek vazze): Samsung sgh-e250(senkinek sem ajánlom). És kaptam még 5ezer forintot. Na, a telefonban ugye semmi se fér el, se zene semmi(akkor nem volt mp4-em se semmi ilyen zenelejátszó alkalmatosságom), elmentem és vettem a telefonba sd-kártyát 5ezerért 1G-sat. :D

Ennyi vót a ballagási pínzem -.-'

2010. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
nyelvvizsgatanfolyamra költöttem, de szerintem ha nagyon nem tudod elkölteni rakd be a bankba-vagy legalább mondjuk a felét.
2010. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!