Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeintetek milyen a suliba?

Wattacukor^^ kérdése:

Szeintetek milyen a suliba?

Figyelt kérdés

Néztem a neten Kanken hátizsákot de nem igazán tudom mekkora a 16 illetve a 20 literes.. Akinek esetleg van ilyen táskája:


-Belefér az összes tanszer kényelmesen?(értds: napi 7 óra plusz a füzetek)


-Nem húzza a vállat nagyobb súly esetén?


Minden választ előre is köszönök:)



2018. aug. 11. 06:25
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Kicsi és nem fér el, ráadásul bevág a vállnak nagyon. Ezt a szart minnél hamarabb el kell felejteni, nem jó semmire azon kívül hogy mutogast hogy "nézzétek, 40e forintot kiadtam erre a zsákra és még csak nem is hasznos"
2018. aug. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki kell próbálni élőben. :)
2018. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az egyesnek köszi a választ.. Kedves második! Mondjuk azért teszek fel egy kérdést mert bem akarom a saját káromon megtanulni, mivel nem egy olcsó táska.. Ha ki akarnám csak úgy próbálni akkor nem kérdeztem volnaa...
2018. aug. 11. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 16 literes es tokeletesen jo szamomra suliba. Volt amikor napi 9 oram volt es minden belefert.

Es egyertelmuen huzza a vallat nagyobb suly eseten, de szerintem igy sem annyira veszes, mint az elozo taskaim (vans, nike).

Nagyon sokan jarnak ezzel a 16 literes taskaval suliba, szerinted miert...

2018. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nekem egy nap csak 7-8 órám van de félek, hogy nem fog beleférni mivel majdnem mindegyikhez van 2 tk. plusz a spirálfüzetek ami legrosszabb esetben 7. Ha 7 órám van.
2018. aug. 11. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Iskolatáskának felejtsd el. Mászkálós táskának, hétköznapokra megfelelő de a pántja túl keskeny, bevágna a válladba.


Eastpak mondjuk? az is divatos, jól néz ki és vannak rendes iskolatáskáik. Árban is hasonló kategória mint a kanken.


A north face sem rossz ha szereted a sportosabb darabokat.

2018. aug. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Erdekes, nekem soha sem vagott be vallba a pantja :/
2018. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!