Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe a szőke hajú...

Mi jut eszetekbe a szőke hajú lányokról?

Figyelt kérdés
Sokan leszólják őket anélkül hogy ismernék őket...Miért is? azért mert szőke a hajúk ? éssssssss?:D
2010. jún. 24. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem pont az jut eszembe, hogy szőke a haja... a legselegbutább, legnyávogósabb, legfelszinesebb lány akit ismerek barna. ő nagyon sokat ront a nemszőkék átlageszén :D de ismerek okos szőkét is.
2010. jún. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

mármint a szőkék megítélésén. barna és mégis hülye mint a segg xD

16/L első voltam

2010. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
A nyávogósság a hisztizés a királynősködés meg a szőke nős vicceket utáló nők, meg az agyon hidrogénezett tartástalan kutyaszőrhöz hasonlító hajszerűségek a fejükön.
2010. jún. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%

Semmi. Elég korlátolt lehetsz, ha azt gondolod, hogy az emberek a hajszín alapján itélnek meg másokat.

Amúgy rólad mindenképpen meg van a vélmeényem:

"Sokan leszólják őket anélkül hogy ismernék őket...Miért is? azért mert szőke a hajúk ? éssssss?"

Ezt inkább nem kommentálom. Aki hülye, az is marad.

2010. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
általában ugyanaz, mint bárki másról. KIVÉTEL: ha látom, hogy műkörme és műszempillája van, rázza magát, agyon szolizott. mert akkor az a véleményem róla, hogy hülye rib.anc..
2010. jún. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
miért kell megkérdezni ezt 500ezerszer?
2010. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én szőke vagyok (nem hidrogén, természetes), és nekem semmi rossz dolog nem jut eszembe a normális (nem műszempillás, pinaszoknyás, agyonszolizott stb) szőkékről. nem a hajszíntől lesz valaki okos vagy hülye.
2010. jún. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szőke és szőke között is van különbség. Nem külön, csak a hajszín számít, hanem úgy egybe minden.


[link]


[link]

2010. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
81%

vannak a plázapics kategóriájú szőkék amik inkább a tejfehérhez hasonlítanak semmi természetes nincs bennük a halom smink a magas sarok 40 kilós test jut róluk eszembe, utálom őket nincsenek is ilyen ismerőseim


viszont a természetes szőke,picit már inkább a barna felé húz és nem akarják megjátszani magukat hanem egyszerűen élnek és nem kelletik magukat, őket elviselem sőt ismerőseim is vannak akik szőkék mégsem buták, van aki szőkén, barnán, feketén is egyaránt buta és pics de átlagban mégis a szőkék azok akitől elhányom magam,


gondolom te is szőke vagy és unalmadban és két sminkelés között nem jutott más eszedbe mint ezt a szuper kérdést feltenni, és utána ha nem éljenző és szőkékbe szerelmes idióták írnak akkor jön a lepontozáááááááás:D xD személy szerint várom és azt is, hogy neeeem vagyookk szőke jóóóóó???? csak a szívemen viselem a sorsukat és érdelet mit gondolnak róluk...-.- ejjjj de mivel két mondatnál többet írtam ami lehet meghaladja a képességedet, úgy lehet nem is olvasod el :D

2010. jún. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előttem szólóval, és az a baj, hogy a legtöbb szőke az első kategóriába tartozik... Így ezért van az általánosítás. Persze mindenki látja, ha egy szőke hajú lány nem az a típus, ezért nem kell háborogni, hogy az összes szőkét butának nézik. Utolsó előtti voltam.
2010. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!