Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek a kék...

Lányok szerintetek a kék szemű szőke hajú fiúk jól néznek ki? :D

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 20:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
némelyik
2011. nov. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Volt olyan pasim aki szőke hajú kék szemű volt, jól nézett ki, de általában nem az a típus jön be nekem. Nem a szem- és hajszíntől függ hogy jól néz-e ki valaki

18/L

2011. nov. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%
Nem ezek a legfonosabbak egy fiuban szamomra de a kerdesedre valaszolva igen. Nemelyik tenyleg nagyon aranyos .:D
2011. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

De még mennyire ;) Ha fehér ló is van alattuk már szinte mesébe illő. Nekem abszolút ők az eseteim, minél szőkébb a haja annál jobb, talán az arcot már nem is annyira nézem (jó nyilván annak is van szerepe). Ha szépen izmos (nem túl nagyon) az plusz pont :D

16L

2011. nov. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
94%
ritka aki jól néz ki ilyen adottságokkal
2011. nov. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 mus musculus ***** válasza:

Nem ezen múlik. Az én ideálom a fekete haj-zöld szem kombó, de nyilván semmit sem jelent (azon kívül, hogy gyíkfingnyivel talán jobban elkápráztat első látásra), már csak azért sem, mert tudom, milyen ritka.

Rövidebben: nézhetnek ki jól is és szarul is.

2011. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

Irtózom ettől a kombinációtól..

Fekete haj,barna szem az abszolút nyerő nálam!!

18/L

2011. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Alapvetően a 7. válaszolóval értek egyet, én is a mediterrán típushoz vonzódom :) Ehhez képest a barátom szőke hajú és világoskék szemű, nagyon helyes pasi, bár az is tény, hogy nem a külseje fogott meg benne :D Úgyhogy az én fogalmazásom szerint van, aki még ezek ellenére is jól néz ki.
2011. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

Nekem bejon.

Sokaig en is a sotetbarna hajra/szemre koncentraltam valamiert, azutan megismerkedtem es sraccal, aki szoke haju es kek szemu volt es O lett a ferjem.

Szoval az eredeti izles nem szamit, nem ezen mulik a dolog.

Azota vannak szoke haju es kek szemu fiaink. :)

2011. nov. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
nekem azért nem tetszenek az ilyen fiúk, mert én is szőke vagyok és kék szemű. gondolom ez lehet az oka, hogy ha egyszerűen egy szőke pasit látok sosem tetszik.
2011. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!