Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az a lányoknál hogy...

Miért van az a lányoknál hogy akinek van segge annak nincs melle, de ha van melle annak nincs seggbe? Az már majdnem hogy csak egy alapszabály

Figyelt kérdés

2018. nov. 7. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyikünknek van segge, ahogyan melle is. Csak épp eltérő formák, méretek. Genetika függő. Csak amíg a fenéken lehet változtatni, alakítani, formálni, addig a mellen csak műtéttel. Nekem pl. kicsi melleim vannak, viszont a fenekem szép. Egy kicsit sem zavar/bánom.
2018. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
honnan vetted ezt a hülyeséget? nekem pl van mindkettő:-D
2018. nov. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Hát ez hülyeség, szerintem. Nekem van mindkettő, úgyhogy ez egy elég alaptalan általánosítás volt. :/
2018. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem így van.
2018. nov. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Hát nézd.

Vannak egészségesen husis lányok, akiknek mindkettő zsírból áll, nekik melle is van, meg feneke is.

Vannak nem annyira husi lányok, de egészséges testzsírszázalékkal rendelkezők, náluk a zsír vagy a fenekükre, vagy a mellkasukra rakódik le. Ez totál genetika.

Husi alatt nem elhízottat kell érteni, hanem olyat, akin van egészséges mennyiségű zsír.

Vannak sovány lányok, akiknek, mivel nincs a testükben zsír, ezért mellük sincs. (mivel, ha nem tudnád, a női mell szinte kizárólag zsír)

Ők ha akarnak, a fenekükre képesek izmot építeni, ami kis mell mellett jó feneket eredményez. De itt a fenék izom, nem zsír. Sokkal formásabb és feszesebb is.

Vannak vékony lányok, akik nincsenek megelégedve magukkal, ezért szilikonból csináltatnak maguknak mellett. De mivel ettől általában már futnak utánuk a pasik, a többség úgy érzi, hogy nem fontos dolgoznia a fenekére. Vannak persze, akik ezután foglalkoznak a fenékkel is.

És vannak olyan lányok, akiket igazán megáldott a természet, és jó géneket örököltek, van mellük is meg fenekük is, úgy, hogy közben vékonyak. Ez ellenben ritka, mint a fehér holló.


Persze a husi lányok is dolgozhatnak a fenekükre és edzhetnek is. Ők fognak kinézni a legjobban

2018. nov. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Akiknek jó a feneke, azoknak azért jó, mert edzenek rá. Az edzéssel zsírt égetnek, ami a mellükből is kimegy, és izmos feneket építenek. Aki nem esz, annak zsírosabb a melle, de kisebb a feneke.
2018. nov. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, nekem mindkettő kicsi :D
2018. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha mégis szép nagy melle (is) van, valószínűleg alacsony. Vagy párja van :D
2018. nov. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Miért van az a fiúknál hogy aki jóképű és izmos az vagy GE*c! hülye vagy nagyképű? És miért van az hogy a nem túl előnyösebb kinézetű férfiak műveltek es valamilyen szinten normálisak?
2018. nov. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
És miért van, hogy ha jól is néz ki, izmos és értelmes is, akkor pont telibeszarják a nők? 😀
2018. nov. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!