Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó csaj vagy szép, mi a...

Jó csaj vagy szép, mi a különbség fiúk? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó csaj akit megdugnál szép csaj akit megcsókolnál
2018. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A jó csaj az akinek vonzó teste van, lásd férfimagazinok.


A szép csaj meg nem feltétlen vonzó szexuálisan. Pl modellek? A legtöbb botsáska de emellé szép arca van

2018. nov. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
Nálam a jó csajnak az arca is szép, mindene tökéletes. A szép lány, meg bájos, kedvesen szép, viszonylag szép arccal.
2018. nov. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nő vagyok, de szerintem:


- A szép csaj, akinek pl "tökéletes", szimmetrikus baba arca van, amilyenre kb minden lány vágyik, és szinte minden ember aki látja szépnek gondolja, de nem feltétlenül feküdnének le vele. Attól még, hogy szép az arca, lehet egy totál unalmas lány.

- A jó csaj, aki nem feltétlenül felel meg a magazinok által szépnek titulált babának, lehet nagyobb az orra, vagy kisebb a szeme, de legalább van benne valami különleges. Jó a teste, látszik, hogy magabiztos, jól viseli a ruháit, jó a kisugárzása. Összességében, még ha az arca nem is tökéletes, mégis lefeküdnének vele, mert az egész összképben van valami ami megfogja az embert.


Legalábbis én mint hetero nő, így értelmezem ezeket a dolgokat.

2018. nov. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!