Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyek, lànyok, asszonyok,...

Hölgyek, lànyok, asszonyok, milyennek talaljatok ezt a testet?

Figyelt kérdés

Ne az idealizalt, fotosoppolt magazin testekhez viszonyitsatok hanem egyreszt a sajat kategoriatokhoz, masreszt atlagos emberekèhez. Koszi a velemenyeket.

[link]


2018. nov. 7. 22:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Mennyire kellene szegyenkeznem 35 evesen?


[link]


Sajnos sokat cikiztek gyerekkoromban.

2018. nov. 7. 22:58
 2/26 anonim ***** válasza:
83%

A saját véleményemnek sajna nincs köze a saját kategóriámhoz, kövéren sem tetszettek a kövérek :)


Nos, nem annyira vészes, de azért kicsit sok a zsír az én ízlésemhez. Izomban nem vagyok annyira igényes, a karnak rendes kar alakja van s nem hurka, bőrhibákat nem látok s még szőr sincs sok (az nem jön be) :) Elmegy, de lehetne rajta kicsit fejleszteni. De vannak sokkal fontosabb szempontok.

2018. nov. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Telesząrt búvárruha
2018. nov. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Picit edzenél (napi 30-40perc - én pl film alatt szoktam) akkor jobbat is ki tudnál hozni.


De megnyugtatlak:

Korodhoz képest egész normális.


Én az oszt.találkozó óta ki vagyok bukva hogy huszonévesen milyen undorítóan elhanyagolták magukat az emberek... Kopaszodnak, híztak mindannyian és itt nem 5-6kilóról van szó, igénytelen megjelenés/ruházat - mindez HUSZON ÉVESEN...


Nem is voltam sokáig, mert egyszerűen kellemetlenül éreztem magamat, hogy egyedül én figyelek magamra...


Pedig nem csinálok extra edzést:

Pleng, gugolás felállás különböző formái, fekvő, négykézláb lábemelések, hasazás. Kb30percben


Szerintem nem kell szégyent érezned - nézz körbe csak az utcán.


Pl a 13-4éves kislányoknak LÓG a hasuk... Akinek meg nem az meg gebe piszkafa. Ritka az olyan akinek rendes alkata van.


+a nagyobból lehet kisebbet formálni, a kicsiből nagyobbat már nem igen.


Szóval ha nem fogadod el ezt a per pill állapotod: Változtatni még tudsz (formásítani)

2018. nov. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

3#-as mutasd magad xD

Sokszor olyan emberek nyilatkoznak így, akik gyerekek vagy/és akiken van látványos X.

2018. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek, mèg a búvàr gyereknek is :)

Hol làttoknsok zsírt? (Amugy 176 cm es 79 kg vagyok azaz ugy 5-8 kg t nyugodtan le lehetne adnom

2018. nov. 8. 06:36
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Nem zsír az, hanem az izom hiánya. Puhának látszol, a nőknek szokott ilyen tónusa lenni.
2018. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hol?
2018. nov. 8. 07:28
 9/26 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem lenne vele bajom. Jobb, mintha még nálam is vékonyabb lennél.
2018. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Az átlaghoz képest jó. A derekad kicsit túl vastagnak tűnik, de lehet, hogy csak puffadás.

Nekem kicsit több izommal jönne be, én is adok magamra, minden nap járok edzeni, a pasimtól is elvárnám.

2018. nov. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!