Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire teszi tönkre az...

Mennyire teszi tönkre az alapjáraton erős körmöm, egy alkalmas épített műköröm?

Figyelt kérdés
Most mennék először körmöshöz, azt olvastam, ha nem töltetem, hanem leszedetem, annyi a saját körmömnek...Alapból hosszú, erős, picit szeretnék hozzáépíteni, mert most rövidebbek, mint szokott lenni. Rettegek, hogy gyengék lesznek utána és letörnek...Szalagavatóra lenne csináltatva.

2018. nov. 11. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem a műköröm teszi tönkre a körmöt, hanem a hozzá nem értő “körmösök”, akik túlreszelnek!!!

Ha egy jó szakembert választasz, akkor semmi baja nem lesz a körmödnek! Sőt, akkor sem, ha 10 évig folyamatosan lenne műkörmöd!

Ami még nagyon fontos, hogy ne magadnak kezd el otthon leműteni, mert ha nem vagy elég óvatos reszelés közben, vagy ne adj Isten letépkeded magadnak, akkor tuti sérül a körmöd!!

2018. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első mindent tökéletesen leírt.
2018. nov. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

Valamennyire muszáj megreszelni, hogy tapadjon.

Amúgy 3 hónap alatt lenő és nyoma se lesz, addig ha kensz rá körömerősítőt megmarad.


Sajnos nincs mese, bárki bármit mond, az hogy megreszelik a körmöd tetejét aztán te még le is téped a műkörmöt majd, az bizony meggyengíti míg le nem nő.

2018. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Egyelőre szó sem volt letépésről, egy jó körmös pedig előkészítés folyamán csak a felső 3-5 réteget érinti a 170-ből.
2018. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!