Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülbevalót mikortól rakhatom...

Xxp kérdése:

Fülbevalót mikortól rakhatom be amit én szeretnék?

Figyelt kérdés
Szóval, ki szeretném lyukasztatni mind a két fülemet és annyira még nem vagyok ott a témában, utána olvastam már pár dolognak de van pár rész ami nem teljesen tiszta. Amikor kilyukasztják az ember fülét egy ideig csak egy kisebb "pont szerű" fülbevalót hordhat amíg meg nem gyógyul a seb? Mert én két (magyar nevét nem tudom ennek a fv. típusnak) ilyen görbe,szarv szerű, kissé törzsi fülbevalót szeretnék(fake horn earrings), ezeket mikortól rakhatnám be? Miután meggyógyult a seb? Ez kb. mennyi idő?

2018. nov. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hol laksz?
2018. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
1 hónapot szoktak mondani de én 6 hétig bent hagynám az eredetit.
2018. nov. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16, mindjárt 17. Budapesten lakom
2018. nov. 15. 10:02
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hét után cserélhető de érdemes eleinte még nemesfém vagy orvosi fémet használni. 2 3 hónap után már mehet a bizsu is.
2018. nov. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!
2018. nov. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!