Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fülpiercing helyére (porcba)...

Fülpiercing helyére (porcba) nem lehet betenni sima fülbevalót, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyet szeretnék, de hasonló fülpiercinget nem találok, csak egyszerű fülbevalót!



2017. nov. 29. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha meggyógyult, akkor bármire cserélheted. Én úgy tudom, hogy 1,3 mm-es ékszerrel szúrnak mindenhol, tehát a méret nem gond. Inkább az ékszer hosszú szára fog nagyon zavarni.
2017. nov. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Nekem 8 éven keresztül csak sima fülbevalók voltak ida berakva. Most raktam belentalpas piercinget, mert ez kényelmesebb
2017. nov. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1,2 mm az a lyuk, simán rakhatsz fülbevalót
2017. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amúgy: [link]
2017. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Félreértés végett, azért nem találsz ilyet, mert ez nem 1 piercing, hanem 5. Vannak, akik bevállalnak egy ilyet, de ahhoz ügyes piercer kell, hogy egyenes legyen és szép.

Amúgy fülpiercing helyére igen, be lehet tenni sima fülbevalót is, de a teljes gyógyulás alatt jobb, ha titán száras ékszer van benne.

2017. nov. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. nov. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!