Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nightdress oldalról rendelt...

Nightdress oldalról rendelt màr valaki? Jó anyaga van? Megbízható?

Figyelt kérdés
2018. nov. 16. 21:09
 1/3 Zsebibaba07 válasza:
100%

Szia!

én rendeltem,kifizettem mert ÉRDEKES módon a paypalos fizetés valamiért nem engedte a rendszer pedig ott van mint lehetőség...kifizettem 2 melegítőt...eltelt több mint 1hónap ráírtam,hogy küldjenek csomagkövetési számot, össze vissza irogattam, hogy az ünnepek miatt csúszhat picit de megjön...visszaírtam még egy hét után, hogy sehol semmi kérem a csömagkövetési számot...jön az csak késik :D én már itt röhögtem,hogy gondolom...írtam nekik,hogy elegem van azonnal küldjék azt a csomagkövetési számot vagy azonnal utalják vissza a pénzem...erre írtak,hogy sorry külföldön elveszett,de ugyanannyiért rendeljek mást :D visszaírtam,hogy köszi ez az opció semmiképpen nem érdekel kérem vissza a pénzem...2 napra rá jött egy email,hogy elfogadták a panaszkérelmem, 60 nap múlva visszautalják...azt hittem felrobbanok...visszaírtam,hogy végig néztem a jogszabályokat, 14 napjuk van visszautalni...vissza írtak,hogy küldjem el a bankszámlaszámom ( az előző 4 levelemben mindegyikben feltüntettem a számlatulajdonos nevét, bankszámlaszámot és az utalás összegét....) elküldtem megint, eltűntek....írtam,hogy mégis mi van,semmi válasz...mai napon visszaírtam nekik,hogy vagy visszautalják a pénzen és végre válaszra méltatnak vagy a magyar és a cseh fogyasztóvédelmet is értesítem ugyanis az oldalukon rengeteg jelentésre való okot találtam..például meg se tehet ilyet,hogy jogszabályt saját maga kedvére átír, hogy majd 60 nap alatt utal vissza...van pár érdekesség ....vásárló megtévesztése,stb... szóval várok :D semmiképp nem ajánlom,megbízhatatlanok!!!!!!!!!!!! és gusztustalan a viselkedésük. Amúgy az emailomra visszaírtak, hogy ők már válaszoltak ha nem látnám és majd 60nap múlva visszakapom a pénzem...ez még mindig nem történt meg így kénytelen voltam a fogyasztóvédelem és a járási hivatal segítségét is kérni. Jelenleg folyik az ügy...

2018. nov. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem, kb márciusban, azóta is várom a ruhámat. Májusban írtam nekik hogy fizettem, szóval hol a cucc. Akkor egy hét múlva jött egy fizetés visszaigazoló email, aztán hogy nemsokára küldik. Azóta is küldik. Persze semmire nem válaszolnak.
2020. aug. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Atvertek
2021. jan. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!