Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van ennyi fiatal lánynak...

Miért van ennyi fiatal lánynak csúnya, bütykös lába?

Figyelt kérdés
Ugye mostanság vannak a szalagavatók, amikor a lányok sokat vannak mezítláb a tánc miatt. Eddig nem nagyon fordítottam figyelmet az osztálytárs meg évfolyamtárs lányok lábára, de most hogy így látom őket, elég csúnyák... Szinte minden másodiknak bütyke van, a lábfeje széles stb.. Ti is így látjátok? Miért nem figyelnek oda jobban? Mert nyilván nem ez alapján választok partnert, de azért jó lenne a rendes lábfej

2018. nov. 18. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Mégis mit kezdjen egy széles lábfejjel? Vágjon le belőle? Ha nem tetszik nem kell nézni ennyi.
2018. nov. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bütyök az állandó magassarkú hordástól alakul ki, a szélesség meg nyilván genetika, illetve egy kövérebb embernek is szélesebb a lábfeje mondjuk, mint egy vékonynak. (Jó lenne, ha a férfiakon is ez lenne a legnagyobb probléma.)
2018. nov. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szélesebb lábfejem van, de majd levágok belőle, hogy másokat ne zavarjon... ^^


Amúgy ez legyen a legkisebb problémád. Egy csomó kérdést látok ilyenekkel kapcsolatban. Csak engem nem érdekel egy kicsit sem, hogy milyen mások lába?!

2018. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
46%
Igen, a fiúknál ritkább az ilyen probléma. Szerintem jobban vigyáznak a lábukra, lábbelit is a komfort és nem a divat szerint választanak. Úgy látszik ennek már ennyi idős korra megvannak a következményei... Bár a "rendes lábfej" kicsit szubjektív kategória is :)
2018. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem nem csak hogy széles, hanem magas is a lábfejem..mindezek mellett még kicsi is (37) :D (26/L). Sok problémám volt a cipővásárlásoknál ezek miatt sajnos. Emiatt nem is tudok magassarkút hordani hosszútávon, bár nem is egészséges.
2018. nov. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hosszú (41-42es) széles a lábfejem és mindkét nagylábujjamnál bütykős, nem is kicsit. Szégyellem,zavar, de mit csinálhatnék vele? Ez nem olyan mint a szőr, hogy levágjuk. L. De valóban sok lánynak bütykös, ezt én is megfigyeltem már.
2018. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is széles, bütykös a lábfejem. Ápolt, de ezzel nem tudok mit csinálni
2018. dec. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!