Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek áll jól a nagyon rövid...

Kinek áll jól a nagyon rövid (szinte kopasz) frizura, és kinek nem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a hajam, az állása is tökéletes a mai pompadour és hasonló divatos frizurákhoz viszont ritka ha jól szemügyre vesszük. Nem is úgy, hogy hullik hanem egyszerűen kevés hajam van. Persze egy kívülálló semmit sem vesz ebből észre, de én látom ha villanyfénynél megnézem felülről ha már kezd zsírosodni. Szerintem régen is ilyen volt, de nem kizárt, hogy az idő elteltével kezdett tényleg ritkulni, most vagyok 21. Hullani nem hullik egyáltalán, de nekem furcsa.

Arra gondoltam, hogy nem várom meg, hogy a szemem láttára hulljon el a drága hajkoronám és inkább elé megyek. Levágatnám egész picire csak félek, hogy nem fog jól állni.

Jelenleg jól kinéző, szép arcú srácnak tartanak (a szemeim dicséri mindenki) ez haj nélkül viszont megváltozhat?

Nem vagyok kövér, a füleim is abszolút arányosak, magas vagyok. Arra gondoltam, hogy akkor teljesen külsőt változtatnék és ki is gyúrnám magam. Egyedül a fejformám nem tudom, hogy milyen volna úgy.

Lányok, szerintetek mit tegyek?

A haj rengeteget tud elvenni a külsőmből ha mégis hajhulláshoz jutok?

Komolyan attól rettegek, hogy úgy nem lesz barátnőm, nem fogok senkinek sem tetszeni.



2018. nov. 20. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Probald meg.

Vesziteni valod nincs...visszano

2018. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten bejön, ha egy szép arcú, szép szemű srác tükörkopaszra borotválja a fejét. Ne is gondolkozz rajta tovább 😊 20/L
2018. nov. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csináld! Ha nem nez ki jol, legalabb elmondhatod hogy kiprobaltad. Mellesleg hajrol van szo, vissszano
2018. nov. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszanő, de mint ahogy mondtam nem olyan szép, sűrű mint tegyük fel Zayn-nek vagy James Rodrigueznek. Vékony szálú és ha nincs frissen mosva akkor villanyfény alatt látni lehet már a fejbőröm is majdnem. Ez pedig zavar.
2018. nov. 20. 19:54
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt pedig tényleg nem szeretném látni, hogy a szemem láttára ritkul ki nagyon/hullik ki. Bár nem tudom biztosra, hogy így van, de nem hinném, hogy normális.
2018. nov. 20. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!