Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az alsó és felső fogszabalyzo...

Az alsó és felső fogszabalyzo felrakása között mennyi idő telik el?

Figyelt kérdés
2018. nov. 22. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem anno egyszerre tettèk fel a felsőt ès az alsót is! :)

2018. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fél év telt el a felragasztások között.
2018. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még érdekelne más története is ezzel kapcsolatban szóval várom a további üzeneteket, illetve nagyjából mennyi idő alatt rendeződnek a fogak?
2018. nov. 22. 20:44
 4/4 anonim válasza:
Ez attól függ, mennyi időre van szükségük. Ha az egyiknek többre, azt teszik fel előbb. Mindig próbálják úgy intézni, hogy egyszerre szedjék le. Persze ritkán jó össze, de emiatt nem szoktak egyszerre felrakni. Akinek meg egyszerre rakják fel, kb ugyan annyi időre van szüksége alul-fölül. Általában 1-3 évig szokott fent lenni. Nekem nincs egy éve és nemsokára leszedik. Valakinek pedig akar 4 évig is fent lehet. Ez teljesen egyen függő, hogy hogy állnak a fogaid. De ígérem, meg fogod szeretni!
2019. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!