Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek Kecskés Enikő meg...

Szerintetek Kecskés Enikő meg fogja nyerni a Miss Universe világversenyt?

Figyelt kérdés
Azt gondolom, hogy habár nagyon erős a mezőny, sok a szép nő, de Enikő messze a legszebb. Én szinte biztosra veszem hogy ő fogja megnyerni, először a magyaroknak a díjat.

2018. nov. 23. 14:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Azért ez a nagy utálat iránta, mert gazdag pasija volt? Szánalmas vagy!
2020. okt. 17. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Jujj de nagyon eredeti ez a szánalmas vagy duma :DD

Kiszel Tünde fegyvertára.

Hányni tudnék, ha arra gondolok, hogy egy ilyen 50es, ronda szőrös, becstelen papival kell szexelnem minden nap. A többi f.szról meg ne is beszéljünk. Dehát neki erős a gyomra, gondolom neked is.

2020. okt. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Josh Carrura gondolsz? Elég távol áll az ocsmány férfi fogalmától. Rengeteg lány odáig van érte ;)

Lehet nézelődni kiről is böfögsz:

[link]

2020. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

😂😂😂 max a lopott, kicsalt pénzéért vannak oda az erős gyomrú gátlástalan gold diggerek. Na vajon miért tűnt el ennyire? Lehet azóta már a böriben van.

Te meg nézelődj kicsit utána a neten, hogy miből van a penze es azután böfögj ide. Egy másokat átverő jellemtelen férget próbálsz meg védeni épp. Egyébként de, brutal ronda es öreg.

2020. okt. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Ezt a kiállására értettem. Határozott, jóképű, intelligens, odafigyel magára, minőségi életet él, biztos egzisztenciája van, magabiztos, érett. Már bocsánat, de ezek olyan tulajdonságok, amik vonzóak a nők számára.
2020. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Jóképű 😂😂 ha sajtburit árulna a nyugatin akkor is olyan jóképű lenne a papi?

Persze, vonzó a lopott pénze, meg a maganrepcsije, amit azonnal kényszeresen ki kell pakolni instara, tipikus low life ribi viselkedés. De ezek szerint meg sem hallottad, amit leírtam.

2020. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
De lehet emberileg gáz. Kitudja, nem ismerem ezért nem is mondok véleményt a belső értékeiről. És igen, ha sajtburgert árulna akkor is jó pasi lenne, mert az vitathatatlan szerintem, hogy jól néz ki és igényes. És ezt sok nőtől hallottam már.
2020. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!