Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy kövér lányt láttok...

Ha egy kövér lányt láttok disco-ban táncolni, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Hogy egy zsírdisznó/tokagyár! xĐ
2010. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Semmit. Neki is joga van jólérezni magát. De ha nagyon rázza magát, és önteltnek látszik, akkor kiül a szánalom az arcomra. Amúgy nem foglalkoznék vele.
2010. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
hogy ugyanolyan ember mint bárki más, és vágyik a szórakozásra, szeret táncolni. az hogy kövér, az meg más dolog.. ha jólérzi magát..
2010. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Én lány vagyok,19 éves,egyetemista,így szerdán gyakran megfordulok szórakozóhelyeken.Van,hogy fáradt vagyok és nem táncolok csak nézelődök és az az igazság,hogy sokszor a duci lányok tudnak igazán szórakozni.Mindig mosolyognak,kedvesek másokkal(persze nem mindegyik) és ez a fiúknak is feltűnik!És így gyakran mennek inkább oda egy kicsit molettebb csajhoz,mint egy vékonyhoz!Szerintem!:)
2010. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem játssza el, hogy ő a legdögösebb csaj a discoban, semmi gond. Vannak arányosan duci, baromi jó mozgású lányok. Az öltözéke feleljen meg a testalkatának, és szórakozhat kedvére, elvégre nem súlyhoz kötött a disco.
2010. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
95%
ez öltözködéstől is függ. Láttam már nagyon kövér lányt combközépig érő szoknyában harisnya nélkül, leheletnyi toppal.az elég durva volt.de amúgy szerintem tök jó, hogy ők is kicsit felszabadulnak és jól érzik magukat.ezt úgy értem, hogy azért csak észreveszi egy testesebb ember, hogy néhányan furcsán néznek rá, hogy mit keres az adott helyen
2010. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Az attól függ, hogy öltözik, hogy táncol, hogy viselkedik. Nyilván elmennek a kövérek is discoba, mint a szeplősök, a szemüvegesek, az alacsonyak, stb. stb.

Inkább az a szánalmas mikor direkt szexinek akar látszani, odanyomja a nagy seggét másokhoz, és a csöcseivel tolakszik. Ez eléggé szánalmas. Szerintem az ilyen az legyen szerény.

2010. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért a szerénység a vékony csajoknak se ártana. Elég gusztustalanul tudnak viselkedni a lányok, súlytól függetlenül, hányingerem van a nyomulós, ribis viselkedésű csajoktól. Ami igaz a kövérekre, az igaz a vékonyakra is, mindenki öltözzön az alakjához megfelelően, viselkedjen normális ember módjára.
2010. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ hogyan van felöltözve és hogyan viselkedik. Ha mindkettő normális, akkor semmi különösebbet nem gondolok róla. Ugyanolyan ember, mint bárki más, esetleg örülök annak, hogy az ő önbizalmát még nem cseszték el a gonosz emberek és bátran jár szórakozni.
2010. jún. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Ez már milyen...én is duci vagyok...de tudom mit vehetek fel, és mi áll jól. nem csinálok magamból hülyét, és ez nem ártana a vékony lányoknak se néha. a tánc meg szerintem nem súlyfüggő úgyhogy bárki táncolhat. szerintem sokkal jobban megnéznek egy idősebb embert, mint egy kövér embert..ha persze nem extrém kövér.ez a tapasztalatom.
2010. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!