Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kisgyereknek körömlakk? Milyet?

Kisgyereknek körömlakk? Milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nincs gyermekem így főleg gyermekes anyukákhoz vagy kis tesókkal rendelkezőkhöz szólnék. Van egy jótékonysági oldal ahol gyerekek kívánságait lehet teljesíteni és választottam egy kislányt aki 11 éves és köröm festő készletet szeretne. Utána belegondoltam hogy egyáltalán a mai gyerekek ennyi idősen festik a körmük?


Gondoltam hogy veszek pár szolidabb színű lakkot, körömmatricát esetleg egy puha körömreszelőt de még mit lehetne beletenni? Illetve a moyrának láttam hogy vannak meleg vízzel lemosható lakkjai, ez való 11 évesnek vagy a 11 évesek már felnőttesebb lakkokat kedvelnek? :D

Nyilván semmi kirívót nem akarok venni. Illetve néztem neten ilyen tini játék szetteket körmözéshez de 3 ezerért van benne 3 lakk, 2 matrica meg valami még és a csomagolás van felturbózva inkább és szerintem árban nem éri meg , így úgy gondoltam én válogatnám össze, csak nem tudom mennyire való kislánynak még így a lakk.


Köszi a segítséget! :)


23L


2018. nov. 27. 17:48
 1/6 anonim válasza:
0%
A színével kapcsolatban szerintem kérdezd meg miet szeretne.
2018. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

11éves az uokahugom. Nyáron már gél lakkja volt (én csináltam, körmös vagyok) illetve most Karácsonyra is csinálok neki. Egy ilyen korú lány már nem a kimondott gyerek cuccokat szeretné, hanem már inkább a csajos dolgok felé hajlik.

Én vennék pár szolidabb színű rendes körömlakkot, rózsaszínes árnyalatokat, csillogósat is meg mattot is, ezüstöset is esetleg, meg egy átlátszót is, meg pár fajta körömmatricát, vannak ilyen kövesek is, meg reszelőt. De bármi csajos dolgot bele rakhatsz.

Az ilyen korú lányok körében nagyon menő most az unikornis. Mindegy mi az, csak unikornisos legyen.

2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%

[link]

Ebben semmi káros anyag nincs.

A pl müllerben, játékboltban kapható lehúzható gyerekeknek szánt körömlamm metyl metakrilátot (mma) tartalmaz, ami erősen allergén anyag.

2018. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek a tanácsokat, megfogadom őket :)) !
2018. nov. 27. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik oldal ez? Atkuldod en is szivesen segítenek
2018. nov. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolso irtam privit!
2018. nov. 30. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!