Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti nem erzitek kellemetlennek...

Ti nem erzitek kellemetlennek a LUSHban az eladokat?

Figyelt kérdés
Paran nagyon jofejek, de a legtobb olyan, hogy odajon, nem tudod lerazni, es meg olyan mintha o tenne szivesseget a mukedvessegevel :D nagyon idegesito, ma dontottem ugy, hogy tobbet be nem megyek abba a boltba :D

2018. dec. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Mi a baj aztal, hogy végzik a dolgukat? Nem mellesleg, rám még egyik se akadzkoditt, ha nem kértem rá
2018. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
De igen, nagyon zavaró, hogy egyből odajön, dumál, rám akar sózni ezt, azt, amazt, pár mondatot beszélünk és végre lekopik, aztán jön egy másik és egy másik...a termékeket viszont nagyon szeretem, úgyhogy egy olyan barátnőmmel járok inkább oda, aki elég karakánul lerázza őket, amit én nem merek megtenni. :)
2018. dec. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, számomra is nagyon zavaró. Szerintem ez nekik munkaköri leírásban van, hogy mindenkit szólítsanak le és ajánljanak termékeket.

Konkrétan ranéztem egy krémre és már oda is pattant elém és kente a kezemre pedig nem is szerettem volna. :D

Amúgy nagyon kedves eladó lányok voltak, de maga az üzletpolitika bosszantó, erről nem ők tehetnek.

Én is boltban dolgozom, nálunk nem kifejezetten elvárás, de van havi 1 próbavásárlás, amit pontoznak, így mindenkit érdemes leszólítani, de a többség nem igényli a tapasztalatok alapján.

2018. dec. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen általános tapasztalat a lushban az eladók leginkább erőltetett túlbuzgósága. Egyébként vannak aranyos vagány csajok is a lushban akik nem másznak bele az egész lényedbe. Dolgoztam kereskedelemben, tudom hogy elvárás a mindig mosolygás, kedvesség sőt a termékek ajánlása is, de akkor ha azt kérik. Nyilván van akinek erre szüksége van, nekem nincs.

Én tudatosan megyek kb bárhova, ami kell azt veszem meg.

Tudom, hogy ők ismerik a termékeket én pedig ismerem a bőrömet hiába van valaminek szupi illata és jó a zsíros bőrre ha nekem pont az ellenkező a problémám.

Mostanában nagyon ritkán járok arra, néha néha becsúszik 1-1 fürdőbomba(még akkor is ha tudom hogy otthon párszáz forintból kivitelezhető) de igyekszek itthoni kisebb manufaktúráknál,cégeknél vásárolni és nem csalódtam még.

2019. jan. 5. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
69%
Ha belegondolsz, annak, aki csak betéved a lush nagyon letaglózó, egy rakás termék, szagok, mindenféle fura nevek, színek stb. stb. Inkább rohanjanak le túlbuzgó segítséggel, mint kimenjen a vevő azzal a gondolattal, hogy ...szom se érti ezeket a szarokat, megyek a dm-be.
2019. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!